banner851

banner955

Hem-Der'den Sezer'e destek

Düzce Hemşinliler Derneği Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer'in çalışmalarını desteklediklerini bildirdi.

Gündem 17.03.2009, 16:36
227
Hem-Der'den Sezer'e destek

HEM-DER Yönetim Kurulu tarafından yapılan yazılı bir açıklama ile, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer'e destek verilirken, Sezer'in disiplinli çalışmasından rahatsız olan bazı kişilerin karalama kampanyası yolunu seçtikleri iddia edildi. Açıklamada ayrıca, Sezer'in, daha önce Milli Eğitim Müdürü olarak çalıştığı illerde olduğu gibi, Düzce'de de, hiçbir ayırım gözetmeksizin görevini icra etmeye çalıştığı belirtildi.

Çoğu Akademisyenlerden oluşan HEM-DER Yönetim Kurulu'nun yaptığı açıklamada şu düşüncelere yer verildi.

“ Yönetim Kurulumuz ile merkez ve ilçelerimizi dolaşarak yaptığımız tespitlerde, Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Sezer'in okul ziyaretlerinde, öğretmen ve idarecilerin memnuniyetlerini dile getirdiklerine şahit olduk. Yusuf Sezer İlimizde göreve başladığından itibaren, tavır ve davranışlarıyla, öğretmen ve idarecilere baba şevkati ile yaklaşarak, eğitim kalitesini yükseltmenin gayreti içerisinde olan bir şahsiyettir. Yusuf Sezer'in disiplinli çalışmasından rahatsız olan bazı kişiler, karalama kampanyası yolunu seçmişlerdir. Düzce'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan HEM-DER Yönetim Kurulu olarak, Sayın Yusuf Sezer'in çalışmalarını canı gönülden destekliyor, böyle değerli bir müdüre sahip olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.”

banner844
Yorumlar (0)
28
kapalı