banner851

banner955

HEPSİ KALDIRILIYOR

Düzce Kasrı'nda yeni düzenlemeye giden Düzce Belediyesi, görüntü kirliliği gerekçesiyle daha önce duyurusunu yaptığı radyo ve televizyon vericilerinin kaldırılması ile ilgili çalışmalara başladı.

Gündem 15.06.2020, 11:48
4361
HEPSİ KALDIRILIYOR
banner1032

Bahçeşehir’in en güzel manzarasına sahip Düzce Kasrı’nın bulunduğu alanda yapılan düzenleme çalışmaları kapsamında mevcut alanda bulunan Televizyon ve Radyo vericileri kaldırılıyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr.Faruk Özlü; "Düzce’nin mutfak sanatlarına ev sahipliği yapacak olan Düzce Kasrı'nda düzenleme çalışmalarıyla eş zamanlı yürütülen çevre düzenlemesi kapsamında görüntü kirliliğine yol açan radyo ve televizyon vericilerini kaldırıyoruz.

Düzce Kasrı hem doğayla bütünleşen muhteşem mimarisiyle Bahçeşehir’e güzellik katacak aynı zamanda yapılacak çevre düzenlemesiyle de bir bütünlük sağlayacak." dedi.

banner844
Yorumlar (20)
Nadiye 2 yıl önce
Düzce kasrından önce bahçe şehire bir el atın başkanım, özellikle. Yeşilte mahallesi harabe şehir olacak yakında. Parklar bahçeler bakımsız, ortak alanlarda kaldırım dahi kalmadı, her yeri ot çöp kapatmış durumda. Birde anıtın oradaki güreş arenası resmen anıtın oradaki yeşilliği güzelliği bitirdi. Yılda birkez yapılan bir günlük müsabakalar için o demir yıpınını oraya dikmek ne kadar mantıklı acaba. Kaldırılması çok iyi olur..
Teknisyen 2 yıl önce
GSM şirketlerinin kulelerini de kaldıracakmısınız acaba. Orda gördükleriniz tv ve radyo değil GSM baz istasyonu..
Figen 2 yıl önce
Sayın başkanım,önce stadyumu kaldirsanizda millet parka kavuşsa
Murat 2 yıl önce
Sayın özlü,olumlu çalışmalarınizı dikkatle takip ediyoruz , düzce adına gerçekten güzel şeyler fakat bazı çelişkiler de var, mesela 27.000 m2 lik alan millet bahçesi yapılacak evet mükemmel bir olay amma bir bölümünün altına niçin otopark düşünmediniz,yap,ışlet ile bile onlarca düzceli bu işe talip olabilir,yollar,sokaklar,meydanlar araba mezarlığı gibi,şehrin tam göbeğinde olacak otopark hem kazandırır hem de bu garabet görüntüleri bitirir,birde asar dere yatağı içerisindeki sözde tablo diye konulan,kir,pas ve resim özelliğini tamamen kaybeden onlarca görüntünün de artık kaldırılması gerekmiyor mu,vatandaşın görüşlerine de biraz olsun değer veremezmisiniz,,
Zeliş 2 yıl önce
Ya parayi nasil yiyeceğini çalışıyorlar yazık her gelen belediye başkanı öncekinin yaptıklarını kiyip degistiriyo amaç ne bu zamana kadar kalmış yine kalsın ona harcanacak paraları yada diğer şeylere harcanan paralar belediye borçlarını öder şoförlerin maaşları düzene girer ama ne yazıkki para hiç oluyo iş imkanları yapın düzceye sahip çıkın bırakın kaldırımı bırakın kasriyi olduğu gibi kalsın
ErolSahin 2 yıl önce
LA bu adam önceden para harcanip yapılmış ne varsa para harcayıp kaldırıyor yerine yine para harcayıp baska bişey yapıyor oldu olacak belediyeyi de Keles yaptı onuda yok yeniden başka belediye yap
Seçildiğinden 2 yıl önce
Arkadaş seçildiğinden bu güne burayı tadilat yapıyor.Nedir amacı anlamak mümkün değil.Görev süresi dolunca Kasrı yaptım diyecek başka birşey yok.
Tebrikler başkan 2 yıl önce
Çok dogru bir karar... Türkiyede belediye yayını sadece düzce de kaldı... Öncü ve düzce tv düşünsün... Uydu frekansı artık satın alırlar..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur