banner851

banner955

HEPSİ MEHMETÇİK İÇİN…

Düzce Üniversitesi öğrencileri tarafından Zeytin Dalı Harekatı’na destek kermesi düzenlendi. Kermesten elde edilecek geliri Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağışlayacak olan öğrenciler ayrıca askerlerimiz için duygu yüklü mektuplar kaleme alarak, onlara moral desteği veriyor.

Gündem 15.03.2018, 10:54 16.03.2018, 13:46
844

Düzce Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı, öğrenci toplulukları ile birlikte Zeytin Dalı Harekatı’na destek kermesi düzenleyerek örnek bir sosyal sorumluluk faaliyeti başlattı.

Düzce Üniversitesi öğrencileri, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki stantlarda, hazırladıkları gıda maddeleri, takı ve kitap gibi birçok malzemenin satışından elde edilen geliri, Suriye’nin Afrin kentinde kahramanca savaşan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne bağışlayarak Zeytin Dalı Harekatı’na destek veriyor. Öğrenciler, askerlerimize duygu yüklü mektuplar yazarak onlara moral desteği de sağlıyor. Ayrıca Kızılay tarafından kurulan stant ile de kermese katılanlar kan bağışında bulunarak sosyal duyarlılığa katkı sağlıyor.Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin de kermes alanını ziyaret ederek göstermiş oldukları toplumsal bilinç ve örnek davranışlarından öğrencilere teşekkür etti. Rektör Çakar, Suriye’de zulme karşı duran, kardeş halkların selameti, sınırlarımızın namus ve güvenliği için teröristlere karşı olağanüstü bir kahramanlık destanı sergileyen Mehmetçiğimize de zaferler diledi.   Düzce Üniversitesi öğrencileri, üç gün süresince devam edecek Zeytin Dalı Harekatı’na destek kermesine tüm mensupları davet ettiklerini dile getirdi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (2)
kadir zorlu 5 yıl önce
kiymetli gelecegimizin teminati guzel arkadaslarima bu hizmetlerinden dolayi sukranlarimi sunaryollarive bahtlari acik olsun Allahim Mehmetimizin ayagina tas degdirmesin.insaAllah
Vatandaş 5 yıl önce
Öğrencileri kutlarım. Siyasileri değil.
19
açık