banner851

banner614

“HER ŞEY DOĞU TÜRKİSTAN İÇİN”

banner619

Düzce Alperen Ocakları, Doğu Türkistan’da yaşayan Türklere karşı yapılan zulmü protesto etmek için Cuma namazı sonrası yürüyüş düzenledi. Düzce Belediyesi önünden Anıtpark Meydanı’na düzenlenen protesto yürüyüşüne çok sayıda Alperen Ocakları üyesi katıldı.

banner846
Gündem 20.12.2019, 15:24 20.12.2019, 16:16
914
banner844


Düzce Alperen Ocakları, Doğu Türkistan’da yaşayan Türklere karşı yapılan zulmü protesto etmek için Cuma namazı sonrasında Belediye Meydanından anıt park meydanına yürüyüş düzenledi. Düzenlenen yürüyüşe tüm ocak teşkilatı, lise teşkilatı, üniversite teşkilatları ve mahalle teşkilatlarının yansıra bir çok vatandaş katıldı.
Yürüyüş öncesinde Alperen Ocakları Düzce İl Başkanı Onur Çetin Doğu Türkistan zulmü ile ilgili bugün bir yürüyüş düzediklerini belirterek şunları söyledi:

“Yürüyüşümüze mahalle teşkilatlarımızın yanı sıra, lise ve  üniversite teşkilatları da katılıyor. Her şey Doğu Türkistan için. Türkistan’daki zulmün son bulmasını istiyoruz. Türk yetkililerin bu konuya kayıtsız kalmalarını istemiyoruz. Sonuç ne olursa olsun çıkar gözetmeksizin Doğu Türkistan’daki kardeşlerimizin yanındayız. Müslüman ve Türk Devleti mensuplarının ve Müslüman Siyasetçilerinin yanında olmasını istiyoruz. Biz her daim Türkistan’ın sesi ve soluğu olacağız.”

Yorumlar (2)
hamza 1 yıl önce
helal olsun.. nerde digerleri diger parti fanatikleri ? onlarda suriyeliler filistinliler araplar icin ciksin bagirsin konu turk, sehit askerler olunca hicbirisi yok yalansa yalan diyelim..
Paralı reklam haber 1 yıl önce
Parayla işi alperen şovuna çevirdin yanlış yaptın sinir bozdun oyuna getirdin
18°
parçalı bulutlu