banner851

banner614

HER YERE UZANAN YARDIM ELİ

banner619

Türk Kızılay Düzce Şubesi, Düzce'de ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli uzatmaya devam ediyor. Şube yönetimi Düzce'de 3 okuldaki öğrencilere giyim yardımında bulundu.

banner846
Gündem 15.02.2020, 14:49
802
HER YERE UZANAN YARDIM ELİ
banner844
Türk Kızılay Düzce Şubesi, Düzce'de ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli konularda yardım eli uzatıyor. Öğrencilerin sorunlarını en iyi şekilde çözümlemeye çalışan Türk Kızılay Düzce Şubesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim yardımı yaptı.


Bilgi Ortaokulu, Mehmet Zahid Kevseri İmam Hatip Ortaokulu ve Farabi Anadolu Lisesi'nde tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere, Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Yamaç ve şube yetkililerince giyim yardımı yapıldı.


Düzce'de ihtiyaç sahibi tüm öğrencilere yardımların aralıksız devam edeceği belirtildi.

 
Yorumlar (6)
Yandaşa aracımı? 1 yıl önce
Kızılaya yardımı az yapınca üzülürdük... Şimdi gerek yönetenlerin maaşları, gerekse yandaş vakıflarla para transferlerinden sonra güvenimiz kalmadı... Neden bu hale geldi?
Halil 1 yıl önce
Hertürlu dalaverenin kaynağı olan kızılay bu hareketler ile kendini aklayamaz
Şeref 1 yıl önce
Ülkemizde diğer kurumlar gibi içine edilmedik kurum kalmazken ihanetin kaynağı diyanet ve kızılay denen bu kurumlara yardım yapmayalım
Adam 1 yıl önce
Heryürlü dalaverenin siyasilerin rant kaynağı olan türgev e sponsorluk yapan bu kurum derhal kaparılmalıdır
Düzceli 1 yıl önce
Bu kızılay para aklama vergi kaçırma ensar türgev ve türkan paralarına kasalık yapan hain kurum buna yardım yapanlarda ihanete ortaktır
Düzce li 1 yıl önce
Doğru sadece suriyelilere veriyorlar.Düzceli ihtiyaç sahipleri ne verildiğini dumadım.nedir bu ya