banner851

banner614

“HER ZAMAN HAZIR OLUN!”

Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirilen AK Parti Düzce Teşkilatları, Genel Merkez'de Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın başkanlık ettiği toplantıya katıldı. Referandum ve erken seçim ihtimallerinin gündemde olduğu şu günlerde Teşkilat Başkanı Ataş, Düzce teşkilatlarına “Her zaman hazır olun ve sahada yer alın!” talimatı verdi.

banner619
Gündem 20.10.2016, 13:15 20.10.2016, 13:39
1300
“HER ZAMAN HAZIR OLUN!”

AK Parti Düzce İl Teşkilatı başta olmak üzere ilçe, belde ve gençlik kolları ile kadın kolları başkanları, Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Düzce teşkilatları ve tüm kademe başkanları, ilk olarak her salı günü düzenlenen AK Parti’nin TBMM’deki grup toplantısına katıldı. Grup toplantısının ardından AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım ile fotoğraf çektiren AK Parti teşkilatları Düzce Milletvekili ve Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ayşe Keşir ile sohbet etti.

MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKAN İLK İL DÜZCE OLDU”

Ardından Düzce Milletvekili Fevai Arslan, İl Başkanı Hikmet Keskin ile beraberindeki heyet, AK Parti Genel Merkezi'nde AK Parti Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın davetlisi oldu. Genel merkezdeki toplantıda konuşan Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, 15 Temmuz gecesi sokaklara çıkarak demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkan ilk ilin Düzce olduğunu belirterek, tüm teşkilat üyelerine teşekkür etti.

AK PARTİ'NİN İÇTEN YIKILMASI İÇİN OYUNLAR OYNANIYOR”

Ataş, 15 Temmuz darbe girişiminin bertaraf edilmesinin ardından AK Parti'nin içten yıkılması için oyunlar oynandığına dikkat çekerek, “Bizim üzerimize iftiralar atılıyor ve oyunlar oynanıyor. Bunlar hep plandan ibaret ama biz ne kurucu Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ne Başbakanımız Binali Yıldırım’ı ne de tek bir teşkilat üyemizi bu iftiralarla yedirmeyeceğiz.” dedi.

HER ZAMAN HAZIR OLUN”

Düzce teşkilatlarına dik duruşu ve uyum içinde çalışmalarından dolayı teşekkür eden Ataş, Düzce teşkilatlarının her zaman hazır olmasını ve sahada yer almasını da istedi.

BAKAN ÖZLÜ'YE ZİYARET

AK Parti Düzce teşkilatları daha sonra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına geçerek Bakan Faruk Özlü ile toplantı yaptı. Samimi bir ortamda geçen toplantıda Bakan Faruk Özlü, Düzce teşkilatları ile yaşadığı güzel anıları anlattıktan sonra Düzce için yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. AK Parti Düzce Teşkilatları ziyaretlerden sonra Düzce’ye dönüş yaptı.

banner844
Yorumlar (17)
Yığılcalılar 5 yıl önce
RECEP TAYYİP ERDOĞAN BAŞKAN OLAAACCAAAKKKK...... OOOOKKKKAAADDDAAAARRRR
Hikmet beye 5 yıl önce
Hikmey bey sandığı sabırsızla bekliyorum.Oy'um hayır olacak. Çünkü 1 kasım seçiminde istikrar dediniz ben ömrümde böyle kaos görmedim.Nedeni fındık! 13 liradan 8 liraya düştü.Sizse serbest piyasayı övdünüz.Övdüğünüz o piyasa çok üreticiyi zararın dibine soktu.O piyasanın elemanları ise arsa aldı hemde trilyonluk üstünede vergi rekortmeni oldular.Sana soruyorum sevgili kardeşim bir tüccar sürekli fiyatı düşen bir üründen nasıl kâr edebilir?Bunu cevapla vereyim oyumu. Tarım bakanı rekolte açıklıyor ihracatçı kafa tutuyor ve bizim hesabımız %1-2 şaşar diyor.Diğer borsa başkanı ve tüccar çıkıyor bu seneki fındık geçen senekinden çok diyor. Sevgili hikmet kardeşim sende fındıkçı bir ailenin çocuğusun bu adamlar bu açıklamaları ne kadar ahlaki ne kadar etik? Tek başına iktidarsınız bu ülke ve bu insanlar size emanet. Vebali var. Bunca şeyi ben görüyorumda siz neden görmeyip gereğini yapmıyorsunuz? Resmen üretici sömürülüyor. Şimdi nasıl ben size oy vereyim hadi beni ikna et. Tek başına iktidar olup sorun çözemeyen parti başkanlık sistemi getirincemi çözecek sorunları?
Soruyorum 5 yıl önce
2015-2016 yılında bırakın fiyatının düşmesini zam gelmeyip fiyatı sabit kalan ne var? Benim fındığım geçen sene yarısını fare yedi kalanını çakallar yedi. Bu sene deseniz ayrı rezalet. Bir kez güvendim geçen sene şimdi göz göre göre niye güveneyim
Köylü 5 yıl önce
Bedava kömür istemiyoruz. Kumanya paketi istemiyoruz. Destekleme istemiyoruz. Rafta 60 lira olan fındığın üretici hakkını istiyoruz. Çok şeymi istedik? Bize sahip çıkmayanlara söz verip sözünde durmayanlara oy vermem arkadaş. Geçen seçimde istikrar dediler herşeye zam geldi bizim fındık 5 lira düştü aşağı.
kieros 5 yıl önce
bes ,fındık, nurettin karslıoğlu vb. diyerek hazırız sandığa.
akpli 5 yıl önce
isa dayı hadi sende sahaLARA
ne fındıkmış be arkadaş 5 yıl önce
ne fındıkmış be ...yattım fındık kalktım fındık.fındık para etmedi oy yok diyenler sanırım fındık parasıylamı oy kullanıyorsunuz.ne ayıp oy demokratik düşünce seçimidir parayla ölçtüğünüze göre sıkıntı var galiba bu durumda .oyumu satmayan kişi olarak içimiz rahat.görende dünya fındıktan ibaret sanacak
Duzce 5 yıl önce
Bu düzce belediyesi kadar vatandasın kanını emen gırtlagındaki yutmakta oldugu son lokmayi bile sıkılmadan utanmadan kolunu sokup gırtlağındaki lokmayı alan coluk cocugumuzun gelicegiyle oynayan eve getirecegimiz ekmegimize göz diken bir belediye ilk önce halka hesap verecek sonra sokaklarda gezmeye yüzü olacak burda parti karsıtı olarak da tanınmak istemiyorum bende bir akp liyim ama düzcede olup biteni görmeden duyurmadan cumhur baskanımıza sesimizi duyurmadan kimseleri sokakta görmeyeceğiz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın