banner851

banner955

“Hükümet Konağı, kısa sürede bitirilecek.”

Açılışı konusunda bu zamana kadar değişik açıklamalar yapılan Düzce Hükümet Konağı'nın son durumunu Vali Bülent Kılınç değerlendirdi.

Gündem 22.03.2009, 16:00
263
“Hükümet Konağı, kısa sürede bitirilecek.”
banner1032

Bu zamana kadar AK Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay'ın devamlı açıklamalarda bulunduğu ve son olarak açılışın 15 Mart'ta yapılacağını söylediği Hükümet Konağı belirtilen tarihlere yetiştirilemedi.

Vatandaşlarında ne zaman açılacağını merak ettiği Konak ile ilgili son açıklama bugün Vali Bülent Kılınç'tan gezdi. Alanı gezerek incelemelerde bulunan Kılınç, binanın iç cephe çalışmalarının bittiğini ve dış çalışmalarının başladığını söyledi. Kılınç, “Düzce bu yıl bol yağış aldığı için çalışmalarda da biraz aksama oldu. Havalardaki kötü gidişat nedeniyle binanın dışında yapılması gereken çalışmaları yapamadık. Binanın içindeki çalışmalar tamamlandı diyebiliriz. Şimdi ise havaların düzelmesiyle birlikte binanın dışında çalışmalar başlayacak. Şu zaman açılacak diyemem ama Hükümet Konağı çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte kısa süre içerisinde Düzceliler'e hizmet vermeye başlayacak.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
21
açık