banner851

banner955

Hükümet Konağı son virajda

Açıldı, açılacak derken havaların yağışlı gitmesi ve yaşanılan sorunlar nedeniyle bir türlü bitirilemeyen Hükümet Konağı'nda çalışmalarda sona gelindi.

Gündem 05.04.2009, 12:11
192
Hükümet Konağı son virajda

Bu zamana kadar açılış tarihi konusunda değişik değerlendirmelerin yapıldığı, önünden geçen her Düzceli'nin açılışını merakla beklediği Hükümet Konağı'nda çalışmalar ara vermeden devam ediyor.

İç düzenleme çalışmaları biten ve dış cephe ile çevre düzeni çalışmaları yapılan Konağın kısa süre içerisinde açılması bekleniyor. Son olarak Vali Bülent Kılınç'ın incelemelerde bulunduğu ve kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacağını söylediği Hükümet Konağı'nın yapılmasıyla birlikte Düzce'nin bu sorunu da sona ermiş olacak.

Havaların güzel gittiği şu günlerde çalışmaların da tüm hızıyla devam ettiği bilinirken çalışmaların tam olarak ne zaman bitirileceği bilinmiyor. Bilinen bir gerçek varsa o da Düzceliler'in kısa zaman içerisinde Hükümet Konağı'na kavuşacağı. Görkemli bir açılışla hizmet vermeye başlaması beklenen Hükümet Konağı'nın açılışı için neler yapılacağı da merak ediliyor.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu