banner851

banner614

Hükümet Konağı'nda imza atacak.

Uzun süredir yapımı devam eden Hükümet Konağı'nda taşınma çalışmaları devam ederken Konak, pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak. Konağın dış cephesinde çevre çalışmaları ise devam ediyor.

banner619
Gündem 13.06.2009, 18:00
192
Hükümet Konağı'nda imza atacak.

Bu zamana kadar açılış tarihi konusunda değişik değerlendirmelerin yapıldığı, önünden geçen her Düzceli'nin açılışını merakla beklediği Hükümet Konağı'nda dış cephe çalışmalarıyla birlikte taşınma işlemleri de hız kazandı. Valilik taşınma işlemleriyle birlikte pazartesi gününden itibaren Hükümet Konağı'nda hizmet vermeye başlayacak.

İç düzenleme çalışmaları biten ve dış cephe ile çevre düzeni çalışmaları yapılan Konağın taşınma çalışmalarında da sona gelinirken dış cephe de ise fidan dikimi ve düzenleme çalışmaları yapılıyor. Taşınma işlemleriyle birlikte Vali Bülent Kılınç'ta artık hizmet vermeye başlayacak olan Hükümet Konağı'nda dosyalara imza atmaya başlayacak.

AK Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay da çalışmaları yerinde incelemek için bugün Hükümet Konağı'ndaydı. Bu zamana kadar yoğun şekilde çalışmaların yapılmasıyla birlikte Konağın hizmet vermeye başlayacağını belirten Erbay, huzurlu ve mutlu olduğunu da ifade etti.

Erbay, Seviye Belirleme Sınavı ve ÖSS'ye girecek öğrencilere başarılar dileyeceğini de sözlerine ekledi.

banner844
Yorumlar (0)