banner851

banner955

Hükümet Sokak yeniden gündem de

Kapandığı zaman özellikle esnafların tepkisine neden olan Belediye Binası'nın bulunduğu Hükümet Sokakla ilgili tepkiler devam ediyor.

Gündem 10.03.2009, 16:00
212
Hükümet Sokak yeniden gündem de

Yeni belediye hizmet binasının yapılmasının ardından kapanan ve kapanması nedeniyle sokak esnafının tepkisine neden olan Hükümet Sokağı'nın yeniden trafiğe açılması isteniyor. Sokakta faaliyet gösteren esnaflar yolun tekrar açılması için daha önce de tepkilerini dile getirmişti.

Yolun trafiğe kapanmasının üzerinden yaklaşık 6 ay geçmesine rağmen Hükümet Sokağı'nda faaliyet gösteren esnaflar, yolun açılması için mücadelelerini sürdürürken siyasi partilerden de esnaflara destek geliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi il teşkilatıda Hükümet Sokağın yeniden trafiğe açılması gerektiğini ifade ediyor. Bugün konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP Düzce Belediye Başkan adayı Evren Kuşçuoğlu, imar planı dolayısıyla sokağın trafiğe açılması gerektiğini ifade etti. Bu konuda esnafların sorunlarını da dinlediklerini belirten Kuşçuoğlu, sokağın trafiğe açılması için girişimlerine devam edeceklerini de dile getirdi.

Yorumlar (0)
28
kapalı