banner851

banner614

HÜKÜMETE ÇAĞRI

KESK, açığa alınan öğretmenlerle ilgili hükümete çağrıda bulundu. Mağduriyet yaşandığı gerekçesiyle durumu “Yargısız infaz olarak” değerlendirdi.

banner619
Gündem 02.11.2016, 18:34 03.11.2016, 12:35
2026
HÜKÜMETE ÇAĞRI
KESK Düzce İl Temsilciliği Binası’nda İl Temsilcisi Alev Şahin hükümete açığa alınan öğretmenler ve diğer meslek gruplarındaki vatandaşlar için mağduriyet olduğunu ileri sürerek hükümete "Yargısız infazlar niteliğindeki hukuksuz ihraçlara karşı mücadelemiz sürecektir” dedi.
 
“Mücadeleyi kesintisiz sürdüreceğiz”
Alev Şahin; “Kamuda 100 bini aşkın ihraç yaşanırken, muhalif gazeteler, dergiler, televizyonlar, radyo ve internet sitelerinin birer birer kapatılması, gazeteci, yazar, öğretmen, bilim insanı, belediye başkanı ayrımı yapmadan iktidara biat etmeyen tüm muhalif kesimlerin baskı, tehdit, gözaltı ve tutuklamalarla sindirilmek istenmesi kesinlikle tesadüf değildir. KHK’lar ile hukuksuz bir şekilde ihraç edilen üyelerimiz başta olmak üzere, hangi siyasi görüşten olursa olsun, haksız ve hukuksuz bir şekilde ihraç edilen herkes için hukuksal ve örgütsel mücadeleyi kesintisiz sürdüreceğimiz bilinmelidir” diye konuştu.
 
banner844
Yorumlar (5)
aydın 5 yıl önce
3 seneye uzatılsın daha iyi olur idamda gelsin ki işine gelmeyenler bu ülkeden gitsinler
hakan 5 yıl önce
hala eski kafa devam edin.hainleri savunmaya devam edin.şehit aileleri gaziler gerçek emekçi işçiler sizleri seyrediyorlar.ne olduğunuzu kime hizmet ettiğinizi secerenizi iyi biliyoruz .devam edin hep yenileceksiniz.hep muhalefet te kalacaksınız.
Can . D 5 yıl önce
DAHA COK BEKLERSINIZ GIDIN ISINIZE BE BASKA ISINIZMI KALMADI HE OHAL KALDIRILACAKMIS MISDA O BU KALDIRILACAKMISDA SIZE KUSLAR BILE GÜLMEZ
GARİBAN 5 yıl önce
KHK ENAZ BİR YIL DAHA UZATILMALI...SENİN BURADA SAYDIKLARININ YÜZDE DOKSANBEŞİ TERÖRE DESTEK VERENLER...YÜZDE BEŞİ ANCAK MASUM ÇIKAR..ONLARI TESPİT ETMEK LAZIM.MAĞDUR OLMASINLAR..HANGİ BİLİM ADAMINDAN ,HANGİ BELEDİYE BAŞKANINDAN BAHDESİYORSUN...TERBİYESİZ İNSAN..ULAN DARBE OLSAYDI NE OLACAKTI BU MİLLETİN HALİ...YAZIKLAR OLSUN SİZE..
ömer faruk 5 yıl önce
kardeşlerim kendim Allah kabul ederse inancımı yaşamaya çalışan bir müslümanım..artık hükümetimizin bu davranışını kabul edemiyorum..biz müsülümanlar ezilen herkesin yanında olmalıyız..bundan dolayı ak parti ye olan desteğimi çekiyorum..sizlerden de özür diliyorum..bugüne kadar sizleri yanlış anladığımızdan..Allah bizleri affetsin