banner851

banner614

"HUZUR VE MUTLULUK BEKLİYORUM"

2019 yılının son günleri yaklaşırken Öncü Haber ekibi Düzcelilere 2020 yılından beklentilerini sordu. Vatandaşlar yeni yıldan sağlık, mutluluk ve huzur beklediklerini belirtirken, 2020 yılında daha fazla acı olay yaşanmamasını istedi.

banner619
Gündem 26.12.2019, 15:03 26.12.2019, 16:06
1467

2020 yılına girmemize kısa bir süre kala Öncü Haber ekibi vatandaşlara yeni yıldan beklentilerini sordu. Düzceliler 2020 yılında huzur, sağlık, bol kazanç ve çocuklar ağlamasın dileklerinin yanı sıra  asgari ücrete zam yapılması dileğinde bulundular.
YENİ YILDAN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR
2020 yılının kendisi için daha güzel geçmesini istediğini belirten Senem Sayar şunları söyledi: “Geçen yıl üniversite sınavlarına girmiştim, umduğum başarıyı elde edemedim. Çokta iyi bir yıl değildi. Benim için, önümüzdeki yılın daha güzel olmasını istiyorum.” Şeklinde konuştu.
Yeni yıldan bolca para beklediğini belirten Sevde Seyis şunları söyledi “Yeni yıldan beklentilerim huzur, mutluluk ve bolca para istiyorum.”
Yeni yılda şehit haberlerini duymak istemeyen Engin Şen şöyle konuştu: Huzur ve mutluluk istiyorum.”
2020 yılından beklentilerinin iş olduğunu belirten Nur Türedi şunlar belirtti: “Öncelikle para varsa sevgi ve saygı vardır. Yeni yılda huzur mutluluk, güven, sağlık ve iş bekliyorum”
Dünya’ da ve ülkemizde savaşların olmasını istemediği dile getiren Güler Çeker şöyle konuştu: “Önce sağlık mutluluk huzur istiyorum. Vatanımız için güzel şeyler olmasını, çocuklarımız acı çekmesin kötü şeyler olmasın istiyorum”

banner844
Yorumlar (6)
TIRTIL 2 yıl önce
DAHA ÇOK BEKLERSİNİZ.ARAP HAYRANLIKLARINIZ DEVAM ETTİKÇE SURİYELİ MÜLTECİLER SİZE BU GİDİŞLE İŞDE VERMEYECEK..UYANIN ARTIK.FABRİKAMI KALDI DÜZCEDE..
Stranger 2 yıl önce
Hayaller paris yasamımız somoli..asgeri ücret yoldu kıllariii 2324 bol bol harcarız artık..
Talihsiz talihli 2 yıl önce
Ne bekleyelim, hastane, temiz hava düzgün bir awm olsun...
Düzceli 2 yıl önce
Sağlık huzur ve hak,hukuk,adaletli çalışan bir belediye bekliyoruz.
hamza 2 yıl önce
Genc kizlarin dini imani para olmus Allaha sukur saglik diyen yok para olursa sevgi saygida olurmus bak bak cok kotu bir nesil yetisiyo her genc kiz zengin cocuk ariyor ne hallere geldi insanlik
dilek 2 yıl önce
yeni yılda 2 milyon suriyeliyi daha topraklarımızda görmek istiyorum