banner851

banner614

İftar davetleri devam ediyor

Düzce İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, ramazan ayı nedeniyle Şehit aileleri ile emekli personellerin ailelerine iftar yemeği verdi.

banner619
Gündem 05.09.2009, 14:53
190
İftar davetleri devam ediyor

Düzce İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, ramazan ayı nedeniyle Şehit aileleri ile emekli personellerin ailelerine iftar yemeği verdi. Polis evinde düzenlenen iftar yemeğine şehit polis aileleri ile emekli personeller ve aileleri büyük ilgi gösterdi. İftar yemeğinde konuşan İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman her yıl geleneksel hale gelen iftar yemeğine bu yıl da büyük ilgi gösterildiğini belirterek davete katılım gösteren tüm ailelere teşekkür etti.

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram da dün akşam basın mensuplarıyla iftarda bir araya geldi. Saydam Restoran’da verilen iftar yemeğine Başkan İsmail Bayram'ın yanı sıra Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan, Düzce Basın Birliği Başkanı Tuncay Türkgülü de katıldı. İftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan Bayram, "Ramazan ayının barışın, huzurun getirmesinin yanı sıra, fakirle zenginin arasındaki dengelerin kalktığı bir aydır. Ben bu anlamda davetimize katıldığınız için teşekkür ediyorum" dedi.

banner844
Yorumlar (0)