banner851

banner614

IĞDIR'DA 13 ŞEHİT

banner619

Iğdır'da teröristler Dilucu Sınır Kapısı'nda görevli polisleri taşıyan araca saldırdı. Hain saldırıda 13 polis şehit düştü,yaralı polislerin olduğu bildirildi.

banner846
Gündem 08.09.2015, 10:48
5841
IĞDIR'DA 13 ŞEHİT
banner844

Iğdır'dan Nahcivan'a açılan Dilucu Sınır Kapısı'nda görev yapan polisleri götüren servis minibüsüne PKK'lı teröristler bombalı saldırıda bulundu. Hain saldırıda 13 polis şehit düştü, yaralanan polislerin olduğu bildirildi. Saldırı sonrası bölgede operasyon başlatıldı.
 
ACI HABER SABAH SAATLERİNDE GELDİ

Saldırı bu sabah saatlerinde Iğdır ile Aralık ilçesi arasındaki Hasanhan Köyü yakınındaki meydana geldi. PKK'lı teröristler önceden yola döşedikleri patlayıcıları polisleri taşıyan minibüs geçerken infilak ettirdi. Patlamayla birlikte savrulan minibüsteki polislerden 12'si şehit olurken 3 polis de ağır yaralandı. (Kaynak: Haberler.com)

Yorumlar (5)
celal 6 yıl önce
adiliğin,kalleşliğin ulaştığı son nokta bu olsa gerek.Hz. peygamberimiz düşmanınızın silahı ile silahlanın demiş.Pusu beklemektense pusu atmayane zaman başlayacağız?
Insan 6 yıl önce
allahım bırsey yapamamak ne acı bır bayan olarak kendımden utanıyorum sucluluk duyuyorum ne bıcım bırsey buya
Doğrucu 6 yıl önce
Allah yakınlarına sabır versin. Zor ne söylesen boş. Milletimizin başı sağ olsun. Asker ve polisimizin yanında olalım. Acımız çok ama çok büyük...
ANA YÜREĞİ 6 yıl önce
ALLAHIM ONLARI KAHREYLE FIRSAT VERME RABBİM. MELEKLERİNLE ONLARI KORU ALLAHIM YÜREĞİMİZ YANIYOR.
Düzceli 6 yıl önce
Rabbim bunları yapanları kahreyle
24°
kapalı