banner851

banner955

İhaleyi sikayetçi vatandaşlarda takip etti.

Orman İşletme Müdürlüğü'nde Kurugöl çöp toplama alanı olarak kullanılacak alandaki çalışmaların yapılması için ihale yapıldı.

Gündem 28.10.2008, 18:48
212
İhaleyi sikayetçi vatandaşlarda takip etti.

Kurugöl'ün çöp toplama alanı olması konusunda açıklama yapılmasının ardından başta Kurugöl çevresinde oturan mahalle ve köy sakinleri olmak üzere bir çok kesimden şikayet gelmişti. Kurugöl'de bulunan çöp toplama alanındaki çalışmaları düzenlemek içinde bugün Orman İşletme Müdürlüğünde ihale yapıldı. Yapılan ihaleden çok ihale yapılacak binaya gelen ve Kurugöl'ün çöp alanı olmasını istemeyen vatandaşlar ön plana çıktı.

Kurugöl'ün çöp alanı olmasını hala istemeyen vatandaşlar adına konuşma yapan Muncurlu Köyü Muhtarı Ali Osman Altıntaş, “Bu konuda bir düzenleme yapılmasını istiyoruz. Bu ihale yapılmadan önce Kurugöl'ün durumunun iyice konuşulması gerekiyor. Yapılan ihaleyi mantıklı bulmuyoruz. Biz bu alanın çöp toplama alanı olmasını istemiyoruz. Bu konuda Sayın Valimiz Bülent Kılınç başta olmak üzere yetkililerin duyarlı olmasını istiyoruz. Yeşil alanların bu şekilde yok edilmesi kabul edilemez.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (0)
22
kapalı