banner851

banner614

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GIDA KOLİSİ YARDIMI YAPTI

Kış aylarında COVID-19 vaka sayılarının tekrar yükselme eğilimine girmesinin ardından alınan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması kararı, Kızılay şube ve temsilcilikleri ile Genç Kızılay gönüllülerini harekete geçirdi. Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın ve Kızılay Gönüllüleri Gürcü Asar Köyünde ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaret ederek, gıda kolisi yardımında bulundu.

banner619
Gündem 24.01.2021, 13:00 24.01.2021, 13:08
961

Kızılay Düzce Şubesi ekipleri ve Kızılay Gönüllüleri, Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında hafta sonları getirilen sokağa çıkma kısıtlamasında, yardıma muhtaç aileler ile 65 yaş üstü vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Kızılay Düzce Şubesi ekipleri bu kez merkeze bağlı Gürcü Asar köyü muhtarı ile irtibata geçerek, köydeki yardıma muhtaç 65 yaş üstü yaşlı bireylerin tespitini yaptı. Bunun üzerine Kızılay Başkanı Av. Halil Aydın ve Kızılay Gönüllüleri, Gürcü Asar Köyüne giderek, tespit edilen yardıma muhtaç yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

İhtiyaç sahibi yaşlı vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit eden Kızılay Başkanı Aydın ve Gönüllüler, aynı zamanda gıda kolisi yardımında bulundu. Kızılay Başkanı Aydın, ziyaret edilen evlerde tespit edilen ihtiyaçların giderilmesi için de çalışma yapacaklarını söyledi.

HABER: Savaş ARI  

Yorumlar (1)
S. GÖKÇE 9 ay önce
Yazık vAllahi insanları reklam yapıyorsunuz !!