banner851

banner614

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM KOLİSİ DAĞITTILAR

banner619

Düzce Vefa Destek Grubu içerisinde görev alan Kızılay Düzce Şubesi Genç Gönüllüleri, hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında ihtiyaç sahibi vatandaşların yanlarında olmaya devam ediyor. Bu kez Boğaziçi Beldesinde belirlenen ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret eden Kızılay Genç Gönüllüleri içerisinde gıda, kavurma et ve maskeden oluşan yardım kolilerini kendilerine teslim etti.

banner846
Gündem 31.01.2021, 12:45
441
İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM KOLİSİ DAĞITTILAR
banner844

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında hafta sonları getirilen sokağa çıkma kısıtlamaları devam ediyor. Kısıtlama nedeniyle sokağa çıkamayan 65 yaş ve üstü yaşlı bireylerin yardımına ise, Kızılay Düzce Şubesi Genç Gönüllüleri koşuyor.

Kısıtlama kararlarından önce şube merkezinden dağıtılan yardımları, kendi araçlarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların kapılarına kadar götüren Kızılay Genç Gönüllüleri, merkeze bağlı köyler ve ilçelere de haftanın belirli günlerinde yardımları ulaştırıyor.

Düzce Vefa Destek Grubu içerisinde görev yapan Kızılay Düzce Şubesi Genç Gönüllüleri bu kez Boğaziçi beldesinde tespit edilen 65 yaş ve üstü ihtiyaç sahiplerini ikametlerinde ziyaret ederek, yanlarında getirdikleri içerisinde gıda, kavurma et ile maskelerin bulunduğu yardım kolilerini kendilerine teslim etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
YAVUZ0881 6 ay önce
Ben bu yapılanı yardım olarak degerlendiremiyorum çünkü islamiyette bir elin verdiğini öbür elin bilmeyecek ikincisi ülkemizde madem refah seviyemiz yüksekse bu yardıma muhtaç vatandaşlarımızın olduğuna inanmamız mümkün mü hükümet Yalanmi söylüyor üç kızılayın yaptıklarını herkes biliyor iki poşet yalandan kolonya maske ile neyin şovu ne şova ihtiyacını var bu kurumun?