banner851

banner614

İKİ GÜNDÜR SU YOK!

banner619

Düzce Belediyesi ana hat yenileme çalışmaları uzadı. Yaklaşık 2 gündür susuz kalan 11 Mahallede vatandaşlar çileden çıktı. Belediye öğlen saatlerinde yaptığı anonsta suların bu gece 24:00’de verileceğini duyurdu.

banner846
Gündem 29.08.2015, 10:44
6637
İKİ GÜNDÜR SU YOK!
banner844
Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nün Selahattin Olcar Köprüsü'nün bulunduğu alanda 500'lük içme suyu borularıyla 400 metrelik gerçekleşecek ana hat yenileme çalışması vatandaşa eziyete dönüştü.
Belediyenin 11 Mahallede 21 saat şeklinde duyurduğu su kesintisi, çalışmalar tamamlanamayınca uzadı. İçme suyu ana hat yenileme çalışması dolayısıyla Akpınar, Yahyalar, Soğukpınar, Derelitütüncü, Dedeler, Cumhuriyet, Fevziçakmak, Soğancı Mevki, Cedidiye, Nusrettin, ve Burhaniye Mahallelerinde meydana gelen su kesintisini bir an evvel sonlandırmak için Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipleri gece boyunca  çalışmalarına devam etti.  İki gündür susuzluk çeken vatandaşlar, belediyede beyaz masanın telefonları adeta kitledi. Haber merkezimize telefon ve mail yoluyla ulaşan vatandaşlar, şikayetlerini dile getirdiler.  Düzce Belediyesi; sabah saatlerinde yaptığı anonsla su kesintisinin saat 24:00’da kadar devam edeceğini duyurdu. 
Yorumlar (76)
halk 6 yıl önce
konuralplilere gülenler şuan kendileri çekiyor.
Yönetemiyorsun istifa et 6 yıl önce
En kısa zamanda iç işleri bakanlığı kartvizit başkanı keleş ve tüm ekibini görevden alır inşallah. Bu şehrin bu adamdan kurtulması şart. Neden mi derseniz size bin tane neden sayarım.
Ama A8 ile gezmenin rahatlığı nerede var.
paralel düşmanı akpartili 6 yıl önce
sakın buda paralelin yeni bi oyunu olmasın. partinin oylarını düşürmeye çalışır bunlar
akıl vereyimmi 6 yıl önce
Önce yeni hat çekilir sonra eski hat iptal edilir su kesip hat dosemeye gerek yok
Gurbetci 6 yıl önce
Aglamayın size az bunlar koşa koşa 1 kasımda oy vermeye gidersiniz ihşaall 3 ay gelmez bayıylıyorum bu işe
gazeteci 6 yıl önce
ey belediye başkanı aldığın maaş helal mi zannediyorsun o kadar insanı mağdur bırakmaya ne hakkın var pardon ya senin evinde su deposu vardır magduriyetten ne anlarsın sorumsuzsun.yazık sana verilen oylara verenlerede.
Elektiriklerde kesildii!! 6 yıl önce
Fevziçakmak mahallesinde 1 saat önce elektiriklerde kesik bunlar vatandaşın sabrını deniyolar baktılar vatandaş sessiz bence doğalgazıda kessinler zaten bu durumda bi işe yaramıyor
gazeteci 6 yıl önce
kışın doğalgaz borusu tamir edersiniz yazın suları kesersiniz ramazanda elektrik direklerini tamirlersiniz saçmalığı bak.siz nasıl bir belediyesiniz nasıl bir il burası nerde bu belediye başkanı ve nasıl bir programlamaciniz var anlamış değilim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık