banner851

banner614

İKİ İŞ MAKİNESİ HİBE EDİLDİ

banner619

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde yapılan girişimler sonuç verdi. Çilimli Belediyesi biri 25 tonluk olmak üzere iki ekskavatörü hibe yoluyla araç filosuna kazandırdı.

banner846
Gündem 18.12.2019, 13:59 19.12.2019, 12:08
2229
banner844

Çilimli Belediyesi araç filosuna genişletiyor. Belediyenin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan destek talebi ve Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un Ankara’daki yoğun çalışmaları sonucunda iki yeni iş makinesi belediyeye kazandırıldı.


Hibe olarak verilmesine karar verilen 25 tonluk ekskavatör ve mini ekskavatör iş makineleri bugün belediyeye ulaştı.
Yeni iş makinelerinin teslim edilmesinin ardından açıklama yapan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Göreve geldiğimiz andan itibaren araç filomuzu önemli ölçüde geliştirdik. Her fırsatta araç filomuzda bulunan ve ekonomik ömrünü dolduran araçların yenilenmesini ve araç filomuzda bulunmayan araçları filomuza katmayı başardık.


Buna istinaden önemli eksiklerimizden olan ekskavatör ve mini ekskavatörü araç filomuza katarak önemli bir eksiğimizi gidermiş olduk. Ben bu araçların belediyemize hibe edilmesi sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen Çevre Şehircilik Bakanlığımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (3)
Remzi 2 yıl önce
Nasilki Cilimli belediyesi olarak başımız dik alnımız açık olarak Cilimli de geziyorsak evel allah Ankara da da başımız dik alnimizin açık olduğunun ispatidir bu
çilimlili 2 yıl önce
itfaiye için de aynı çabayı bekliyoruz sn. başkanım dededen kalma itfaiye ile olacak iş değil
çilimlili 2 yıl önce
İyi güzelde Kazancı İnşaat nasıl para kazanacak?
18°
hafif yağmur