banner851

banner614

İKİ İSİM YARIŞACAK!

Adım adım yaklaşan Düzce Baro Başkanı Seçimleri'ne iki isim giriyor. Üç adaydan biri olan İbrahim Kırıkçı'nın adaylıktan çekilmesinin ardından mevcut Baro Başkanı Ali Dilber, koltuğu ya Metin Güçlü'ye ya da Azade Ay'a devredecek.

banner619
Gündem 20.10.2016, 19:01 21.10.2016, 18:21
5990
İKİ İSİM YARIŞACAK!
22- 23 Ekim tarihlerinde yapılacak Düzce Barosu’nun 9. Olağan Genel Kurulu ile Düzce'deki avukatlar yeni baro başkanını seçmek üzere sandık başına gidecek.
Başkanlığa talip olan Metin Güçlü, İbrahim Kırıkçı ve Azade Ay'ın seçimlere adım adım yaklaştığımız şu günlerde kendilerine destek veren avukatların yanı sıra yeni oylar kazanabilmek için çalışmalarını ziyaret ağırlıklı sürdürdüğü konuşulurken İbrahim Kırıkçı'nın adaylıktan çekildiği öğrenildi.
23 Ekim'de yapılacak 9. Olağan Genel Kurulu'nda Metin Güçlü ve Azade Ay, Düzce'nin yeni baro başkanı olmak için yarışacak. Mevcut Baro Başkanı Ali Dilber, sandıktan çıkacak sonucun ardından koltuğu ya Metin Güçlü'ye ya da Azade Ay'a devredecek.

 
banner844
Yorumlar (8)
akçakocalı 5 yıl önce
yakışır metin abime adam gibi adam
İKİ İSİM YARIŞAÇAK 5 yıl önce
Başlığı ilk gördüğümde, haberi açana kadar o ses Türkiye ye mi katılacaklar acaba diye düşündüm.. :):):)
AHMET 5 yıl önce
Ali Dilber gayet iyi temsil ediyordu baroyu. Macera aramaya gerek yok. Dilber ikna edilip tekrar başkan yapılmalı. Aksi halde sıkıntıları görür baro.
Kemal 5 yıl önce
Metin bey baroya hakkettiği kimliği kazandıracaktır, kamuoyunda gizli bir destek var.
mtfe 5 yıl önce
adam gibi adam
Burk 5 yıl önce
Metin güçlüye yakışır
Adanalı CELAL 5 yıl önce
Yakışır Metin abime...
iş adamı 5 yıl önce
on numara yakışır