banner614

İKİ KİŞİ KENDİ İMKANLARI İLE KURTULDU

banner619

Abant Tabiat Parkı'nda kar yağışı ve buzlanma nedeniyle yoldan çıkarak göle düşen otomobildeki 2 kişi kendi imkanlarıyla kurtuldu.

banner846
Gündem 04.12.2019, 17:22
7051
İKİ KİŞİ KENDİ İMKANLARI İLE KURTULDU
banner844

Alınan bilgiye göre, tabiat parkındaki göl çevresinde kullandığı otomobille gezen Arzu D, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetti. 

Göle doğru kayarak suya gömülen otomobildeki sürücüyle yanındaki arkadaşı, kendi imkanlarıyla araçtan çıkarak kıyıya geldi. 
Arzu D. ve arkadaşı daha sonra jandarma ekipleriyle tatilcilerden yardım istedi. Olay yerine gelen jandarma ekipleri Arzu D. ve arkadaşını araçlarına alarak ısınmalarını sağladı. 
Suya gömülü haldeki otomobil, olay yerine getirilen çekiciyle bulunduğu yerden çıkartıldı. 

Yorumlar (12)
Düzce 2 yıl önce
Yine bi bayan değil kadın !! Ayrıca erkeklerinde mükemmel araç kullandıkları tasdiklendi ya konuşun böyle.haberi dikkatli okuyun araç kaymış hakimiyet kaybedilmiş. İnsan olan önce geçmiş olsun der...
ferhat 2 yıl önce
arabalar yüzemez
Dayı 2 yıl önce
Tüh dondu kızlar yaaass,
HASBÜNALLAH 2 yıl önce
DÜZCELİ RUMUZLUYA.....YAHU BAYANDA OLSA ORDAN KENDİ İMKANLARIYLA ÇIKACAK KADAR YÜREKLİ VE GÜÇLÜYLERMİŞ SEN OLSAN ORDA EBENİN HÖREKESİNİ GÖRÜR GLUK GLUK TELEF OLURDUN. NE HEMEN BAYAN İŞTE FİLAN TAKOZ OLUYON OLAYA BİRDE BURDAN BAK.
t. 2 yıl önce
cok gecmis olsun oradan cikabilmek buyuk is..
t. 2 yıl önce
rica ederim
A 2 yıl önce
Bu açıdan bakabilmeniz çok güzel, Düzceli Vatandaş rumuzlu beye (muhtemelen) saygılarımla
veli 2 yıl önce
Duzceli vatandaş Düzceli oldugunu belirtmene gerek yokmuş. çünkü ancak bir duzceli boyle bir yorum yapar. ne yani erkekler kaza yapmiyor mu? canina birşey olmuş mu diye düşünür insan olan. bir bitmedi cehaletiniz
Yahya Çakar 2 yıl önce
Sevgili Düzceli vatandaş kardeşim sanki biz erkeler hatasız araba kullanıyormuşuz gibi konuşuyorsun ayıptır ötekileştirmenin manası yok sonuç olarak hepimiz insanız. lütfen toplumumuzda böyle düşünce yapısından vazgeçelim..
Düzceli Vatandaş 2 yıl önce
Yine bir bayan yine kaza
komik 2 yıl önce
Düzceli Vatandaş ; Yine bir cahil, yine boş yorum?
m 2 yıl önce
Bayan değil Kadın, tek hücreli düşünceleri paylaşmayın lütfen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
az bulutlu