banner851

banner614

İKİ KİŞİNİN GÖREVİNİ BİR KİŞİ YAPACAK

banner619

Düzce Belediyesi Basın Müşavirliğine Feride Güçlü atandı.

banner846
Gündem 29.01.2020, 16:40
4519
İKİ KİŞİNİN GÖREVİNİ BİR KİŞİ YAPACAK
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü basın ve halkla ilişkiler biriminden sorumlu Burçin Sarıcan’ı yetkilerini alarak, insan kaynakları bölümüyle görevlendirdi. Basın ve Halkla ilişkilerin başında olan Muharrem Yılmaz da görevinden alınarak Beyaz masada görevlendirildi.
Geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlere,  belediye adına yapılan açıklamalarda seviyesiz ve suçlayıcı ifadelerle kurumsal dile uymayan açıklamalar yapan birimin başında Burçin Sarıcan ve Muharrem Yılmaz bulunuyordu.
Özellikle yapılan haberleri algı ve yalan haber olarak açıklama cihetine giden bu ikilinin görevlerine son verildi.
Feride Güçlü bugünden itibaren Basın Halkla İlişkiler’in yansıra kurumsal iletişim ve basın müşavirliği görevlerinde bulunacak.
Görevden el çektirilen Burçin Sarıcan Akçakoca AK Parti Gençlik kolları başkanlığı ve Parti yönetimi görevlerinde bulunmuştu. Bakanlık döneminde Faruk Özlü’nün tavassutu ile Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığına memur olarak atanan Sarıcan Başkan Özlünün seçilmesinden sonra Düzce Belediyesi’nde İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başlamıştı.
Sarıcan’ın Bakan Özlü’nün yanında hatırı sayılan bir kabul gördüğü bilinirken verilen görev ve sorumluğu taşıyamaması görevden alınmasına sebep oldu.

Yorumlar (18)
Düzceli 1 yıl önce
Burçin Sarıcanı bilmem de, Faruk Özlü Muharrem Yılmaz için senin programında geleceği çok parlak demişti Sadullah. Bence Muharrem için farklı bir şey düşünüyor olabilir. Beyaz masada direk sahada sorunun ve çözümün merkezinde olacak çünkü.
Akp? 1 yıl önce
İki müdürlügün yetkisi vardi şimdi tek müdürlükte yetkili olacak ne var bunda kendisi ićin mükafat bile olmuş.
Vatandaş 1 yıl önce
Torpil lafını görünce yorum niye yayinlanmiyo??bırakın bu işleri
ahmet81 1 yıl önce
Guzel haberler bunlar belediyenin icin de sanki belediye babasinin mali gibi haraket eden insanlar varki burnundan kıl kopmuyo
eski Düzceli 1 yıl önce
Önemli Olan Bilgi ,Yetenek, Eğitim değil Önemli olan Ak Partili oldun mu tamam dır.
Sırtını da yasla birine Ne kadar Boş Adam varsa Sırf Akp li diye makam sahibi yapıldı.
Sonra da Kandırıldık Diye çıkıyorlar işin içinden.
murat 1 yıl önce
Bol oksijenli troll ekibi kafalarına göre işler yapmaya başlayınca bakanın hışmına uğradılar anlaşılan.
Yalan Karalama 1 yıl önce
Aslında Görevden Alınan Kişiler Günümüz Rejiminde Gayet İdeal Bir Tutum Sergilemişler.Şaşırdım Doğrusu Bu Arda İki Kişinin Görevini Bir Kişinin Yapması Çift Dikişten Muaf Tutulacağı Anlamına Gelmiyor :) Umarım Yanılıyorumdur Öncü RT.
Aydın 1 yıl önce
Cevir gazı yamasın özlü önce şirketindeki düzenlemeyı yap hala orada calışan gecmış dönemin calışanı bayan ve ekibi murat aykut seda bunların yaptığı entrika birde mikronize bal kaymak yarında da kudallar oh negüzel düzce
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
kapalı