banner851

banner955

İl Başkanı Ezilen Toplum İstemiyoruz.

Chp Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan basın toplantısı düzenledi. Tozan pkk lıların geliş şekli çok ilginçti biz ezilen toplum olmak istemiyoruz dedi.

Gündem 23.10.2009, 19:04
216
İl Başkanı Ezilen Toplum İstemiyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Zekeriya Tozan gündemde bulunan Demokratik açılım ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tozan: “ AK Parti Hükümeti açılım süreci başlıyor dedi. Adını Kürt açılımı olarak koydu. Dönem geçti adını Demokratik Açılım olarak değiştirdiler. Biz bu süreç içinde sadece bekledik. Ama şimdi bekleme zamanı değildir. Anadolu, birlik beraberlik süresi içinde kuruldu. Kürt vatandaşlarımızın ekonomik durumu olmayabilir. Kültürel hareketleri gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Kandil dağından gelen teröristler pişmanlık yasasından yargılanmayacaklardır. 5 kişi liderimiz Öcalan demesine rağmen serbest bırakılmıştır. Yarın bir gün bu kişiler meclise milletvekili olarak girebilirler. Hele de bakan olurlarsa biz nasıl devlet sorunlarını orada paylaşacağız dedi.

Teröristler dağdan gelip bağdakini kovuyormuş gibi olacaktır diyen Tozan teröristlerin geliş şeklinide ilginç bulduklarını dile getirdi. Tozan Düzce'de Gençlerin yaptığı pkk karşıtı yürüyüşle ilgili olarakta şunları söyledi.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu