banner851

banner614

İL BAŞKANLARI ÇÖZÜM ARIYOR

banner619

Düzce’de her ay yapılan Siyasi Parti İl Başkanları Toplantısı’nın 5.’si CHP İl Başkanı İlhan Duru ev sahipliğinde gerçekleştirildi. CHP il binasındaki toplantı öncesi basına kısa bir açıklamada bulunan CHP İl Başkanı İlhan Duru, uyuşturucu, çevre kirliliği ve hava kirliliği konularını ele alacaklarını ve çözüm konusunda görüş alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

banner846
Gündem 27.09.2019, 16:11 27.09.2019, 17:24
686
banner844

 
Türkiye’de örnek bir uygulamaya imza atarak her ay toplanan siyasi parti il başkanları Düzce’nin sorun ve ihtiyaçlarını masaya yatırmaya devam ediyor.

Beşincisi düzenlenen toplantıya bu ay CHP İl Başkanı İlhan Duru ev sahipliği yaptı. CHP İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, CHP İl Başkanı İlhan Duru, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Saadet Partisi İl Başkanı Birkan Mertol, Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez, BBP İl Başkanı Engin Bedir, Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Nezir Merttürk katıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan CHP İl Başkanı İlhan Duru, her toplantıda değişik sorunların ele alındığını belirterek, şöyle devam etti:
“Bu toplantıda konumuz uyuşturucu,  çevre kirliliği ve hava kirliliği olacak. Tabii bunun yanı sıra TSO yetkilileri bir dosya ile geldi. Onların getirdiği dosyalar hakkında konuşacağız. Biz Düzce’de yerelde yaşıyoruz. Düzce’miz ufak bir yer. İl başkanlarımızla değişik istişarelerde bulunuyoruz. Düzce’mizde görünen noksanları,  AK Parti İl Başkanımız Sayın Mustafa Keskin’e aktarıyoruz. Karşılıklı güzel bir görüşmeler oluyor.”   

Toplantıya misafir olan Düzce TSO yetkilileri de Düzce’nin ticaret ve sanayi hayatı ile ilgili projelerinin bulunduğu dosyayı siyasi partilerin il başkanlarına sundu. Toplantı basına kapalı olarak devam etti.
 
Haber: S.AYDINLI

Yorumlar (6)
Servet Şanlı 2 yıl önce
Kereste kaplama fabrikalarının bacalarından zehir akıyo Belediye ye muhtara onkez yazdık resim verdikte noldu. Balkona çıkamıyoz çamaşır asamıyoz Allah ıslah eylesin.
CHP 2 yıl önce
Yayınınız da konuşma yapmaya çalışan, ve ne dediği belli olmayan bir başkan...Çevre kirliliğinin oluşma sebebi olabilir mi. TSO dosya getir miş miş miş miş???? Çok yazık.
Sensin abi 2 yıl önce
Çok iyi yaaaa
kalıcıdan merkeze 2 yıl önce
kalıcıdan merkeze taşındık ve şimdiden nefes alamıyoruz pişman olduk, merkeze acil önlem alınması gerek..
cemo 2 yıl önce
hava kirliliği en büyük meselesi Düzcemizin. ALKISLIYORUM nu konuda konustukları için. insAllah çözüm önerileri gelecektir.
Talihsiz talihli 2 yıl önce
Hadi inslalah. Daha şimdiden başladı pis hava..