banner851

banner614

İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantısını Yaptı

İl Genel Meclisi'nin Mart ayı birinci toplantısı yapıldı. Toplantının en önemli gündem maddesi Teknopark A.Ş.'nin altında kurulacak olan prefabrik bina bedelinin imza yetkisinin Kenan Üstünel'e verilmesi oldu.

banner619
Gündem 01.03.2011, 14:03
214
İl Genel Meclisi Mart Ayı Toplantısını Yaptı

İl Genel Meclisi Mart ayı birinci birleşimi yapıldı. Meclisin en önemli gündem maddesi Düzce Teknopark A. Ş.'nin altında kurulacak olan şirkete prefabrik bina bedeli olan 40 bin TL'ye karşılık 40 payda ortak olunması, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kenan Üstünel'e yetki verilmesi talebi görüşüldü.

Daha sonra 10 Haziran 2007 tarihli ve 26 bin 548 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren İl Özel İdareleri Norm Kadro İlke ve standartları uyarınca İl Genel Meclisi'nce ihdas edilen İl Özel İdaresi'nde bulunan 1. dereceli sivil savunma uzmanı kadrosunun iptal edilerek 1. dereceli uzman kadrosunun ihdas edilmesi ve yine aynı kararla 6. dereceli teknik ressam kadrosunun iptal edilerek 6. dereceli tekniker kadrosunun ihdas edilmesi talebi görüşüldü. Gündemde başka madde olmadığından bir sonraki bileşimin tarihi kararlaştırıldı.

Haber, R. BAL

Yorumlar (0)