banner614

İL GENELİNDE YAPILACAK PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ

banner619

Düzce’deki AK Partili belediye başkanları ile AK Parti Düzce yönetimi, düzenli olarak gerçekleştirilen istişare toplantıları kapsamında Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantıda il genelinde yapılacak yatırımlar ve projeler masaya yatırıldı.

banner846
Gündem 17.12.2020, 10:06
590
İL GENELİNDE YAPILACAK PROJELER DEĞERLENDİRİLDİ
banner844

AK Partili belediye başkanları ve Düzce AK Parti yönetiminin katılımıyla her ay gerçekleştirilen istişare toplantılar kapsamında 2020 Aralık istişare toplantısı düzenlendi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Aydın katıldı. Toplantıda Düzce il geneliyle, ilçe ve beldelerde yapılacak yatırımlar ve projeler masaya yatırıldı.

ÖZLÜ: HER ŞEY DÜZCEMİZ İÇİN

Toplantı sonrası açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “AK Parti Düzce İl Başkanımız Sayın Mustafa Keskin’le birlikte ilçe ve belde Belediye Başkanlarımızla gündeme ilişkin istişarede bulunduk. Düzcemizi güzelleştirmek ve yarınlara taşımak için dayanışma içinde çalışıyoruz. Her şey Düzcemiz için...” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu