banner851

banner614

İL MÜDÜRLÜĞÜNE ÖZTÜRK ATANDI

banner619

Uzun yıllar Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine vekalet eden ve asaleten atanma bekleyen Zeki Yıldırım’ın, "Lüzum görülen sebeple" müdür yardımcılığı görevine iade edilmesinin ardından, yerine AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e yakınlığı ile bilinen Düzce Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ercan Öztürk atandı.

banner846
Gündem 23.01.2021, 11:50
5472
İL MÜDÜRLÜĞÜNE ÖZTÜRK ATANDI
banner844

Düzce bürokrasisinde baş döndüren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bir süre önce, vekaleten yönettiği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevinden, müdür yardımcılığı görevine iade edilen Zeki Yıldırım’ın yerine asaleten atama gerçekleştirildi.

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Zeki Yıldırım’ın yerine, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e yakınlığı ile bilinen Ercan Öztürk getirildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının onayı ile gerçekleştirilen görev değişikliğinde, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in etkili olduğu öne sürüldü. Atama kararının Resmi Gazetede yayımlanmasının ardından Ercan Öztürk’ün ise Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine başladığı öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (20)
Vatandaş 5 ay önce
Ayak işlerinden müdürlüğe
Mertcan Çelik 5 ay önce
Yorumlara bir baktımda insanlar ne büyük günaha girerler gıybet ederek Bir insanı tanımadan hakkında yorumlar yaparak hakkına girmeyi göze alabiliyorlar yazık günah Başarılarının devamını dilerim Ercan Abim Allah yolunu açık kılıcını keskin eylesin...
Vatandaş 5 ay önce
Akp millet vekilinin dediği ismin atanması normal, MHP li birinin Atandığı Nerde görülmüş,
Aiziyeli 5 ay önce
Ercan bey mahallemizin durst,ahlaklı ve imanlı bşr ailesinden. Kendisi yıllardır sosyal yardımlaşmada çalışmaktadır. Şimdiye kadar görevinde ismi hiç bir şaibeye karışmamıştır. Allah başarılarını artırsın
Tatar ramazan 5 ay önce
Partiyle gelen partiyle gider....
Demedi demeyin.
Garip 5 ay önce
Lİyakat derken rezalet!
YAVUZ0881 5 ay önce
Siyasî irade değiştiğinde bu yapılanların elbet hesabı sorulur kesir hanım sana da kalmaz o vekillik
Ismail Akça 5 ay önce
Malisef Resmi kurumlarda DÜZCE de Farklı siyaset işlevi ile yürütülen Görev den Azmetme Kirli iftira ile Görevden Alma yerine Kendi PARTİSİ içinden Aktif Rol alan Kişileri Görev verme,de Düzce,nın eline Hiçkimse Su dökemez Biz Bize Yeteriz Sözünün Gerçeği Bu olsa gerek Mademki Herşey sizin elinizde Buyrun böyle devam edin Şunu unutmayın Yarın Herşey Geç olabilir İşte ozaman Adaletin Tokatı Ağır olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı