banner851

banner614

İL PANDEMİ KURULU TOPLANDI

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay başkanlığında, koronavirüs ile mücadele kapsamında İl Pandemi Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde yapılan çalışmalar ve alınması gereken önlemler görüşüldü.

banner846
Gündem 24.10.2020, 11:16
1966
İL PANDEMİ KURULU TOPLANDI
banner844

İl Pandemi Kurulu toplantısı Vali Cevdet Atay başkanlığında 112 Acil Çağrı Merkezi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.

Koronavirüs salgınıyla mücadelede Düzce’nin güncel durumu ile alınan tedbirlerin değerlendirildiği toplantıda Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ile ilgili kurum müdürlerinin katılım sağladı.

Toplantıda salgınla mücadele amacıyla alınan tedbirlerin uygulanmasına dair mevcut durum masaya yatırılırken yürütülen denetim faaliyetleri değerlendirildi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce’de yürütülen sağlık hizmetleri, kontrollü sosyal hayat döneminin başlamasıyla birlikte salgın sürecinde yürütülen çalışmalar ve aktif vakalarda Düzce’nin son durumu hakkında kurul üyelerini bilgilendirdi.

Salgının seyri ve bundan sonra alınması gereken önlemler de masaya yatırılırken tedbirlere uyulmasının önemi bir kez daha vurgulandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
Vatandaş 7 ay önce
Binaların sokakların kalabalık toplu kapalı yerlerin belli aralıklarla dezenfekte olması gerek belediyeler bu çalışmaları yapıyormu ...dikkate alınmalı.
Mudure 7 ay önce
Bu gidişle hst.nede calisacak eleman bulamayacak saglik muduru.
Mudure 7 ay önce
Bu gidişle hst.nede calisacak eleman bulamayacak saglik muduru.
23°
açık