banner851

banner614

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MEDLİFE FİRMASINA TEŞEKKÜR ETTİ

Düzce’nin sağlık sektöründeki lider firmalarından olan Medlife, Koronavirüs salgını nedeniyle Düzce Atatürk Devlet ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma Hastanelerinde en çok test yapıldığı bir dönemde test yoğunluğunu gidermek amacıyla Düzce Halk Sağlığı ile PCR Testi protokol imzaladı. İmzalanan protokol kapsamında ücretsiz PCR testi hizmeti veren Medlife Firmasına Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

banner619
Gündem 04.01.2021, 18:00 04.02.2021, 16:12
2726
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MEDLİFE FİRMASINA TEŞEKKÜR ETTİ

Y25 ilde sağlık hizmeti veren Türkiye’nin sayılı müstakil laboratuvarından olan Özel Medlife Laboratuvarı, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ile yapılan protokol gereği, Koronavirüs salgını ile mücadelede günde 700 kişiye ücretsiz PCR testi hizmeti verdi. Medlife firmasında bugüne kadar, hiçbir ücret talep edilmeden 5 bin kişiye PCR testi yapıldı.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindeki PCR testi büyük ölçüde gideren Medlife Laboratuvar firmasına, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

Konu ile ilgili Öncü Haber’e özel açıklamalarda bulunan Medlife Laboratuvar Şirket Müdürü Levent Demirbaş “Düzce’de 2015 yılında kurulduk. Her geçen gün kendisine bir şeyler katan kurumuz. Başladığımız günle bugün arasında farklılıklarımız arasında çok fark var. Amacımız hizmet etmek. Düzce’ye de faydalı olduğumuza inanıyoruz. Çok ciddi hizmetlerimiz, desteklerimiz oldu. Özellikle Tıp Merkezlerimiz olsun, fabrikalarımızın bu meslek hastalıkları yönündeki sağlık taramaları olsun, bölgemizde çalışmalarımızı yürüten bir kurumuz. Ayaktan özel hastalarımıza da destek veriyoruz. Check Up, ultrason, mamografi, röntgen grafileri gibi hizmetler sunuyoruz. Her geçen gün kendimizi yenileyerek Düzce’ye layık bir firma olmaya çalışacağız” diye konuştu.  

“Bizde bu mücadelede taşın altına elimizi koymak istedik”

Düzce’de Covid-19 salgınına karşı büyük bir mücadele verildiğini, şirket olarak kendilerinin de bu mücadelede yer almak istediklerini kaydeden Demirbaş, “Düzce’de Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, PCR testi için yetki alan tek özel firma biz vardık. Bizimle birlikte bir Üniversite Hastanesinde bir cihaz vardı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve Üniversite Hastanesinin testlere yetişemediğini duyunca, Halk Sağlığı Düzce İl Müdürlüğü ile görüşüp, bizde Düzce için elimizi taşın altına koymak istediğimizi kendilerine ifade ettik. Bu süreçte bir haftalık bir süreç oldu. Bu süreçte de 5 bin gibi bir test çalıştık. Yani Düzce Atatürk Devlet Hastanesine ve Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne başvuran vatandaşların testlerini her hangi bir ücret almadan biz yaptık” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
FATIH 8 ay önce
ISLERINIZDE BEREKET DILERIM LEVENT BEY,
Vay beee 9 ay önce
Yaptırdığım test, akşam pozitif çıktı, ertesi gün öğleden sonra negatif. Durduk yere fabrikadan 14 gün karantinada kaldım. İşin komik tarafı iki farklı sonuç çıkınca içime sinmedi hastanede iki gün sonra yaptırdığım test negatif çıktı ama işe gidemedim.
Mustafa37 8 ay önce
1gün daha bekleseydin ilk test için. Çünkü pozitifliğin son gününde yaptırmışsın testi.(Büyük ihtimal)
A.Kaya 9 ay önce
Helal sana kardeşim.. Çalışanına ve düzceye değer veren adam gibi adam.. ortaklara dikkat
bedevi 9 ay önce
gitti bizim 250 tl
Akçabey 9 ay önce
Helal olsun
Düzceli nin birinin bu memlekete hayrı dokunmuş