banner615

banner614

banner701

İLÇE BAŞKANI AYDIN ÖZDEMİR OLDU

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, mecliste yaptığı konuşmada, devletin özellikle İstanbul’da yaşanacak bir depreme dünden hazırlıklı olması gerektiğini vurgulayarak, “Can kayıplarının en aza indirgenmesi için binalar tek tek incelenmeli, yıkılması muhtemel binalarda inisiyatif vatandaşlara bırakılmamalıdır. Kentsel dönüşüm hızlandırılmalıdır.” dedi.

Gündem 14.11.2019, 12:01 15.11.2019, 11:16
1844
banner785

MHP'de değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay Gümüşova İlçe Başkanlığı'nda istifa ile boşalan koltuğa Fatih Mercan'ın oturmasının ardından bu kez Çilimli İlçe Teşkilatı'na yeni atama yapıldı. Genel merkez oluru ile Çilimli İlçe Başkanı Aydın Özdemir oldu.

MHP Çilimli İlçe Başkanı Fatih Dülger'in ekibiyle görevi bırakmasının ardından süren istişareler sonucunda yeni yönetim kurma yetkisi Aydın Özdemir'e verildi. MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'n imzasıyla MHP Çilimli İlçe Teşkilatı şu isimlerden oluştu:

Yorumlar (10)
MHP Lİ 1 yıl önce
KÖYLERDEN OY İSTEMEYECEKLER HER HALDE SECİMLERDE LİSTE EKSİK TEPEKÖY MUHTARINI DA İLAVE ETSİNLER EN İYİ MHP Lİ O BENCE
MHP Lİ 1 yıl önce
İSMAİL AKALINI NİYE ATAMAMIŞLAR ACABA
Cumayeri 1 yıl önce
Cumayerin dede değişim şart
İsmail Albayrak 1 yıl önce
Hayırlı olsun kardeşim çıktığın bu davada rapbim utandırmasın başarılar dilerim
köylü. 1 yıl önce
aydın kardeşim hayırlı olsun.
Mehmet Yaşar Çekiç 1 yıl önce
Her partide değişim olduğu gibi MHP de de olağandır. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu yorumları yazan asla MHP li olamaz olsa idi ismini yazardı. Gün gelecek herkes MHP li olacak . Çabamız inancımız budur.
yalnizkurt 1 yıl önce
sirada biz variz galiba.hadi hayirlisi
Hakan KELEŞ 1 yıl önce
Allah, Allah neden acaba herkes istifa ediyor.!? Yerlerine ülkücü bulamayınca badem bıyıklı akp lilerimi atıyor Bay Bahçeli..!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık