banner851

banner614

İlçelerde 19 Mayıs coşkusu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri tüm yurtta kutlanırken Düzce ilçelerinde de bayram coşkusu yaşandı.

banner619
Gündem 19.05.2009, 12:05
135
İlçelerde 19 Mayıs coşkusu

Bu yıl 90. yıldönümü kutlanan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ilçelerde de düzenlenen programlarla coşkuyla kutlandı .İlçelerdeki protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar programların düzenlendiği alanlara büyük ilgi gösterdi.Gümüşova'da düzenlenen 19 Mayıs kutlama programı Gümüşova Dedekoru futbol sahasında yapıldı. Programa protokol üyeleri ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.


Cumayeri'ndeki kutlama programı ise Cumayeri ilçe stadında gerçekleştirildi. Programa Vali Yardımcısı Osman Demir de katılırken program şenlik havasında geçti.Çilimli'de de durum aynıydı. Çilimli futbol sahasında yapılan programda gösteriler gerçekleşti. Vatandaşlar programlara büyük ilgi gösterdi.

 

Diğer ilçelerde de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sorunsuz şekilde ve bayram havasında geçti. 19 Mayıs, her yerde havaların da güzel olmasıyla birlikte coşkuyla kutlandı.

banner844
Yorumlar (0)