banner851

banner614

İlhan artık Taraklı Kaymakamı

Yaklaşık 4.5 aydır Gölyaka Kaymakamlığı görevinde bulunan Ömer Faruk İlhan İçişleri Bakanlığı onayı ile Sakarya'nın Taraklı ilçesi'ne atandı.

banner619
Gündem 05.01.2009, 10:22
220
İlhan artık Taraklı Kaymakamı

İçişleri Bakanlığı’nın 15 Ağustos 2008 tarihli onayı ile Gölyaka Kaymakamlığı’na atanan Ömer Faruk İlhan, 4,5 aylık görev süresinin ardından İçişleri Bakanlığı onayı ile Sakarya'nın Taraklı İlçesi Kaymakamlığı’na atandı. Göreve başladığı gün, “Gölyaka doğası ile muhteşem bir ilçe, görevim süresince ilçemizin daha da kalkınması için ne gerekiyorsa yapacağım” diyen İlhan, Gölyaka'da "Gölyaka Okuyor" adı altında bir kampanya başlatılmasına öncülük etmiş ve kampanya sonucu başarılı olan öğrencilere düzenlenen tören ile çeşitli ödüller vermişti.

İlhan ayrıca, Türkiye’de bir ilk olan "Vatandaşlık Bilinci ve Şehir Kültürü" Projesi’ni de Gölyaka'da hayata geçirmişti. Yaptığı projelerle adından söz ettiren İlhan'ın yeni görevine 15 gün içinde başlaması bekleniyor.

Diğer taraftan İlhan'ın yerine Gölyaka Kaymakamlığına atama yapılana kadar Düzce Valiliğinin vereceği karar ile Düzce'de görev yapan diğer Kaymakamlardan birinin vekaleten Gölyaka Kaymakamlığı görevini yürüteceği öğrenildi.

banner844
Yorumlar (0)