banner851

banner955

İLK ADRESİ DÜZCE BELEDİYESİ OLDU

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu sel bölgelerinde incelemelerde bulunmak üzere Düzce’ye geldi. İlk ziyaretini Düzce Belediyesi’ne düzenleyen Karaismailoğlu, yaşanan su sıkıntısı ve Beyköy ’de yürütülen çalışmalar ile ilgili Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den brifing aldı.

Gündem 30.06.2022, 16:10 30.06.2022, 19:47
3036
banner986

Yaşanan sel felaketinin ardından, Düzce’ye Bakanlık düzeyinde ziyaretler devam ediyor. Dün sel felaketi ile ilgili incelemelerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ardından, bugün de Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Düzce’ye geldi.

Bakan Karaismailoğlu’nun Düzce’deki ilk adresi Düzce Belediyesi oldu. Düzce Belediyesi’nin önünde, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ile İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal tarafından karşılandı.

Karaismailoğlu, sel felaketinin yol açtığı hasarlar ile ilgili bilgi aldı.

BAKAN KAYNAŞLI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Bakan Karaismailoğlu, Belediye ziyaretinin ardından Kaynaşlı İlçesinde sel felaketinde kaybolan vatandaşımızın arama çalışmalarını yerinde incelemek üzere Kaynaşlı ’ya hareket etti.

REGÜLATÖR ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEYECEK

Kaynaşlı ziyaretinin ardından Beyköy’e geçerek Düzce’nin içme suyu ihtiyacını karşılayan regülatörün uçması sonucu kesilen suyun bir an önce açılması için saatlerdir süren çalışmaları yerinde inceleyecek.

Öte yandan Bakan Karaismailoğlu’nun Düzce temasları, Gölyaka İçmeler Köyü ve Gölyaka Yazıpınar mahallelerinin incelemelerinin ardından sona erecek.

Bakan Karaismailoğlu ayrıca, tüm Düzce halkına geçmiş olsun temennisinde bulundu. 

Yorumlar (11)
Akpli 2 ay önce
Önce şehire su verin su ! 3 gündür mahvolduk …!! Nasıl bir belediyecilik anlayışı bu ? Hiç yedek plan yedek hat olmaz mı ???
Düzceli 2 ay önce
Birbirinizi tebrik etmeyi bırakın Acil SU verin su Faruk bey açıklama bekliyoruz
vatandaş 2 ay önce
bakanlar geliyor gidiyorda ne oluyor bizim başkanda eski bakan adı üstünde bakıp bakıp basına da hava atıp gidiyorlar, hava civa işleri bırakın su yok hala kardeşim 2 gün önce b planını devreye alıyordu bizim bakan şey pardon başkan ne oldu
Ahmet 2 ay önce
Bize bakan getirme su getir
SÜLEYMAN TURAN 2 ay önce
Partili DEVLET olmaz...
Bizi bölünmeye götürdüler, toplum ayrışması uçurumun kenarında...
Buğkan 2 ay önce
Su yok bunlar hala resim cektirme peşindeler!!!!
gökhan berber 2 ay önce
koca şehir susuz bunlar hatıra fotoğrafı derdinde
cash81 2 ay önce
cokta trink
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık