banner851

banner614

İLK DURAK: HAFIZLIK PROJE OKULU

Vali Zülkif Dağlı, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatılarak devlet okuluna dönüştürülen eski Fatih Koleji şimdiki Düzce Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyen Vali Dağlı, okulların durumlarını yerinde görmek için ziyaretlere başladığını belirtti ve “İlimizde eğitim kalitesini arttırmak için çalışacağız.” dedi.

banner619
Gündem 21.10.2016, 15:13 22.10.2016, 14:00
2408
İLK DURAK: HAFIZLIK PROJE OKULU

FETÖ/PDY Terör Örgütü’ne bağlı kapatılan bazı okulların arasında yer alan “Özel Fatih Koleji”nin binası, artık devlet okulu olarak eğitim hizmeti veriyor. Vali Zülkif Dağlı da devlete tahsis edilen ve proje okulu olarak adlandırılan Düzce Mehmet Akif İnan Hafız İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eşliğinde öğle yemek yiyen Dağlı, Cuma Namazı’nı kıldıktan sonra sınıfları gezerek öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

İLİMİZDE EĞİTİM KALİTESİNİ ARTTIRMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Vali Dağlı, okul ziyareti sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Eğitimin ilimiz için önemli bir konu olduğunu ve sorunların giderilmesi noktasında gayretle çalışıldığına vurgu yapan Vali Dağlı, şunları söyledi: “Eğitim önemli ve ilimizde de önemli bir sorun bildiğiniz gibi. Bunu kalitesini arttırmak için canla başla çalışacağız. Okul ziyaretleri bizim için önemli. Okullarımızın fiziki durumunu, öğrencilerimizin durumlarını yerinde görmeye devam edeceğiz. Bugün bu okulumuzdan başladık. Burası bildiğiniz gibi Akif İnan Hafızlık Proje Okulu adı altında güzel bir okulumuz. Öğrencilerimizle de yemek esnasında güzel bir sohbet ettik. Başarılı bir okul olacağını düşünüyoruz. Burada hem hafızlıklarını tamamlayacaklar hem de diğer alanlarda kendilerini yetiştirecekler. Bu okulun diğer illere de yayılması için bakanlığımızın çalışmaları da var. Biz ilimizde kaliteyi nasıl artırırız diye çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

banner844
Yorumlar (16)
buralı... 5 yıl önce
ben onu bunu bilmem arkadaş.Tanımadan etmeden aldığı eğitimleri , yaptığı faliyetleri bilmeden biri çıkıpda böyle yorumlar yapabiliyorsa demek ki ; bu yorumu yapan kişi ya koltuk sevdalısı ya da art niyetlidir.
Gürol Hocayı bilen biliyor bilmeyenler de biraz dersine çalışsın. Saygılar...
Bekdemir 5 yıl önce
Türkiyede egitim anlaminda Düzceyi gundeme tayiyan ve ornek alinmasini saglayan basta sayin Gurol hocama ve kadrosuna tesekkur ediyorum
(öyle agzim var diye elestiri yapanlar gelsin gorsun hizmet nedir nasil yapiliyormus baksin ona gore konussun)
Rabbim duzce hafiz iho hizmet gonullulerinin yolunu acik eylesin
Hakikat 5 yıl önce
Müdürün de gayreti vardır elbet ama bilen bilir bu okulun fikir babasi ve öncüsü, kurulması için aslan payı eski müdür ahmet yırtmanindır.Düzceye bıraktığı kalıcı eserlerinden biri..
Bırakın bu boş lafları 5 yıl önce
Dün birlikte kolkola olduğunuz dini bütün fetocular da ruhban okulu mezunuydu değil mi? Bırakın bu boş işleri eğitim kalitesini artıracakmışsınız birde O yüzden islam alemi dünyada bilim önde. Gavur dediklerinizin ürettikleriyle onları eleştirin
Dobra 5 yıl önce
Okul Fetödeyken kul hakkı- yetim hakkı demeyenler binalar aslına rücu edince haktan hukuktan bahsediyor, manidar!
necip 5 yıl önce
Okul Müdürünün liyakatini neye göre ölçmüş,donanımına ve tecrübesine nasıl karar vermiş acaba eleştiren arkadaş- bir açıklasa iyi olurdu. Klavyenin başına geçip oturduğunuz yerden ahkam kesmek kolay tabi. Düzce'deki en köklü okullarda görev yapan en tecrübeli ve donanımlı idarecilerin yıllardır Düzce'deki eğitim sistemine ne kattığı ortadayken; bir okulu sıfırdan alıp sınırlı bir kadroyla bir sene içinde Türkiye'nin her tarafından örnek alınmak üzere ziyaret edilen bir proje okulu haline getiren insanların emeğine biraz saygı göstermek, bence daha anlamlı olurdu.
Cihat 5 yıl önce
Bu okulda öğrencisi bulunan bir veli olarak, hayalimdeki okulu hayata geçiren tüm yönetici ve hocalara çok teşekkür ediyorum. Çok kısa sürede umduğundan cok fazla mesafe katetti öğrencilerimiz. Bu arada müdürümüze yetkin değil deyen arkadaşı da kınıyorum.Gürol Bey işinin ehli, canla başla çalışan ve bu işe inanmış birisi.Lütfen karalamayalım hocamızı.
Liyakat 5 yıl önce
Allahın rızasını gözeten, hafız ,çalışkan,başarılı liyakat üstü bir adam Gürol Ün insanları tanımak lazım sevmek lazım taktir etmek lazım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın