banner851

banner614

İLK GERİ DÖNÜŞ AKFA KİLİTTAŞ’TAN

banner619

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Düzce’deki okullarda “Tasarım ve Beceri Atölyeleri” kurma çalışmaları devam ederken, projenin hızlı ilerlemesi için Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, vergi rekortmenlerinden destek istedi. Bu kapsamda Vali Dağlı, Düzce’de 2018 vergi rekortmenleri listesine giren ilk 99 şahıs ve firmaya mektup gönderirken, Akfa Kilittaş firması ‘Desteğe hazırız’ dedi.

banner846
Gündem 19.12.2019, 11:55 19.12.2019, 16:04
2253
banner844

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde tüm okullarda kurulması hedeflenen Tasarım ve Beceri Atölyeleri için Düzce’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Öğrencilerin gelişimine önemli katkılar sağlaması hedeflenen atölyelerin kısa sürede il ve ilçelerdeki okullara yayılması için iş dünyasından destek isteyen Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, 2018 vergi rekortmenleri listesindeki ilk 99 şahıs ve firmaya mektup gönderdi.
Mektuba ilk geri dönüş Düzce’de inşaat sektöründe faaliyet gösteren Akfa Kilittaş Limited Şirketi’nden geldi. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın katılımıyla firma ile yapılan ön görüşmede Merkez 23 Nisan İlkokulu bünyesinde 60 metrekarelik bir alana Yaşam Becerileri Atölyesi (TBA) kurulmasında mutabakat sağlandı. Akfa Kilittaş firması atölyenin 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2. dönemi başı itibariyle tamamlanıp okula teslim edilmesi taahhüt edrken, yapılacak projenin protokolle kesinlik kazanacağı bildirildi.

Yorumlar (4)
Okul 1 yıl önce
Mustafa Kemal Ortaokuluna da bir çözüm ikili eğitimin zorlukları bina yetersizliği iki okul arası zaman kaybı yetersizlik hat safhada
RAGIP 1 yıl önce
KAMİL ÇİLİNGİR BEY DÜZCE NİN KAYMAĞINI YİYORSUN BİR ELİNİ CEBİNE ATTA VALİ BEYE DESTEK OL AMA VERGİDEN DÜŞME CEBİNDEN VER BU SAYEDE CEMİYETLERDE AKANDAN İYİ KONUŞURLAR.
VATANDAŞ 1 yıl önce
HELAL OLSUN DÜZCEMİZE BÖYLE ESNAFLAR LAZIM..BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM
Batur 1 yıl önce
Sayın valim,halkın katılımı ile önemli bir proje sunuyorsunuz,tebrikler,,düzceli muhakkak bu talebinize olumlu yanıt verecektir . inşAllah hayırlı hizmetlere hep beraber imza atabileceğiz.
18°
parçalı az bulutlu