banner851

banner614

İLK GÜN KATILIM YÜKSEK OLDU

banner619

Yüksek Hızlı Tren (YHT)’in Düzce hattından geçmesi için imza kampanyası başlatıldı. Alış veriş merkezinde başlatılan imza kampanyasına ilk gün iki bin imza toplanırken, imza kampanyası hafta sonuna kadar devam edecek.

banner846
Gündem 31.12.2019, 16:51 31.12.2019, 19:15
976
banner844

Kamuoyunda gündemden düşmeyen Ankara-İstanbul arasını 1,5 saate indirecek olan Yüksek Hızlı Tren Projesi'nin Düzce'den geçmesi için Düzce’li siyasetçiler Ankara’da girişimleri sürüyorken, Sivil toplum kuruluşları ve Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisinin üyeleri de bu çalışmalara destek vermek adına, alış veriş merkezinde imza kampanyası başlattı.

Düzce’den Yüksek Hızlı Tren (YHT) geçmesini isteyenler imza kampanyasına katıldı. İmza kampanyasına katılan Gökhan Atabaş Öncü Haber Mikrofonuna şu değerlendirmede bulundu: “Hızlı trene kadar Düzce de çok eksiklikler var. Yine de imzamı Yüksek Hızlı Trenin gelmesinden yana kullandım. Geçeceğini zannetmiyorum, insanlar otobüs yolculuğunda yollarda çok sıkıntı yaşıyorlar, gelirse çok iyi olur, Düzce’nin ekonomisini canlandıracağına inanıyorum.”
Düzce Kent Konseyi ve Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi Üyesi Pakize Sadık şunları söyledi: “Hep birlikte Düzce olarak, hızlı trenin Düzce den geçmesi için bir imza kampanyası başlattık. Düzce’mize Hızlı tren gelmesini isteyenlere Düzce’ye hizmet gelmesini isteyenleri imza kampanyasına katılmaya davet ediyoruz, imza kampanyası hafta sonuna kadar serecek”

 
 
 
 
Yorumlar (5)
sabahattin bahtiyar 1 yıl önce
bende katilmasini istiyorum almanyadayim hizli trene düzcemizden gecmesini bende isterim, cokcok iyi olur ins Allah dilegimiz kabul olur .
Cengiz E 1 yıl önce
Düzce çok iyi olur.Ama büyük bir ihtimalle buradan geçmez geçirmezler.Vekillerden biri konuyu gündeme getiriyor ama diğerlerinden ses yok.Onlar için öncelikli bir mesele değil.Dönüp dolaşıp işi bir kaç otobüs firmasına getirirler olmaz derler.
Sezer 1 yıl önce
Bu yht Bolu hendek Kızılcahamam Sakarya katkı olacak olacak Çankırı Karabük Zonguldak Kastamonu hatda Karadeniz tümü için kalkınma demek Bolu düzce hendek Gerede için atar damarı Bolu düzce Gerede hendek siyasi bölge vekil sivil toplum böl
Intwrnwt 1 yıl önce
Internet üzerinden de e imza acsaniz artık herkes sosyal medyada öncü etv olarak öncülük edin e imza atalim
Deniz 1 yıl önce
Sadece alışveriş merkezınde olmaz her yerde sdatlar kurulmalı muhtarlar uyumasın onlarda taşın altına elını soksunlar top yekün olmalı hatta anoslar yapılmalı herkese duyurulmalıyüzbinler imza atması saglanmalı
28°
az bulutlu