banner851

banner955

İLK KAZMA ÖNCESİ KURBAN KESİLİP DUA EDİLDİ

Düzce’de beton ve kereste başta olmak üzere birçok iş kolunda faaliyet gösteren Akfa Beton hizmet yelpazesini genişletiyor. Kiremitocağı Mahallesi’nde inşa edilecek akaryakıt istasyonu için vurulacak ilk kazma öncesi dualarla kurban kesildi.

Gündem 27.10.2021, 16:09 27.10.2021, 17:21
4582

Düzce’nin firması Akfa Beton’dan şehre yeni hizmet… Düzceli Ahmet Mutlu’nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olduğu Akfa Beton, beton ve keresteden sonra akaryakıt sektörüne de el attı.

Uzun yıllardır Düzce ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağlayan firma, merkeze bağlı Kiremitocağı Mahallesi’nde satın aldığı akaryakıt istasyonu ruhsatlı 2 bin metrekarelik arazide akaryakıt tesisi kuracak. Yaklaşık 8.5 milyon lira gibi bir bedelle Akfa Beton firması bünyesine kazandırılan arsada yapılacak akaryakıt istasyonu için tüm resmi süreçler tamamlandı.

İnşaat alanına vurulacak ilk kazma öncesi Akfa Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Mutlu, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve Düzce iş dünyasının tanınmış simalarının katılımıyla dualar edildi ve kurban kesildi. İş insanı Mutlu’yu yeni işi dolayısıyla tebrik eden T7 Petrolleri Kurucusu Ömer Faruk Türkseven, hayırlı ve bol kazançlar diledi.

banner844
Yorumlar (5)
ercan 1 yıl önce
BU İSTASYON T7 OLMALIDIR.YERLİ MARKA OLMALIDIR.:))SAKIN BP FLN OLMASIN
Düzce 1 yıl önce
Sayın vekilim, yeni başarınız hayırlı olsun. Ahmet bey sizede hayırlı ossun
Cevap 1 yıl önce
Şaka gibisiniz ya habere bak
Ragıp 1 yıl önce
Şu düzceyi 1 kaç kisiye peşkeş çekmeyin sayın boynunda kıravatlı yöneticiler
düzce li 1 yıl önce
acılışa tüm düzceliler davetlidir
Yeni Sayımız