banner851

banner614

'İLK TAKSİT' YOĞUNLUĞU!

Vergi borcu yapılandırılmasında ilk taksitin son günü olması nedeniyle Düzce Vergi Dairesi veznelerinde yoğunluk yaşanıyor. Saat 21.00’e kadar açık kalacak vergi dairelerinde yoğunluğun mesai saati sonuna kadar sürmesi beklenirken yapılandırma sürecinde taksitler iki ayda bir ödenecek.

banner619
Gündem 30.11.2016, 15:46 30.11.2016, 16:06
1739
'İLK TAKSİT' YOĞUNLUĞU!

Her türlü vergi ve vergi cezaları, gecikme faizleri ve zamları, SGK ve belediyelere olan borçları düzenleme kapsamında borcunu yapılandıran mükellefler ilk taksitin yatırılma süresinin son günü için vergi dairelerine koştu. Borçlarını yapılandırarak ilk taksitlerini ödemek isteyen vatandaşlar bu kapsamda Düzce’deki vergi dairesindeki veznelerde yoğunluğa neden oldu.Vergi borcu yapılandırılmasını yapan vatandaşlar ödeme yapmak için gittikleri Düzce Vergi Dairesinde yoğunluk nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı.

Benzer yoğunluğun belediyelere olan borçlarını düzenleme kapsamında yapılandıran vatandaşların ödeme yapmak için gittikleri Düzce Belediyesinde oluşturduğu ifade edildi.

21.00’e kadar açık kalacak vergi dairelerinde yoğunluğun mesai saati sonuna kadar sürmesi bekleniyor. Yapılandırma sürecinde taksitler iki ayda bir ödenecek.

Yorumlar (7)
serkan ÖZŞAHİN 5 yıl önce
birde şu tarihleri düzeltseler fiş üzerinde 2002 yazıyor
81 5 yıl önce
Bence iyi oluyor bizim vatandaşa .İlk gün işini halledenler akılsız da songüne bırakanlar cok zeki oluyor galiba. Tabi bunda istisnalar hariç ama huy olmuş bizim millette songün. Böyle beklesinler şimdi
vatandaş 5 yıl önce
Ziraat bankasına yapılandırma evrakınızla gidip yatırabiliyorsunuz. Ama yapılandırma evrakı yanınızda olmak zorunda. Bu vergi dairesinde sıra gelmeyenlere söylenmiyor.
81... 5 yıl önce
VERGİ EVRAĞINI E DEVLETTE BULAMADIM BU GÜNE KADAR...
HALADA DÖKÜM YOK ÇALIŞAN İNSAN NASIL GİDİP ALSIN HAFTA İÇİ
Metin 5 yıl önce
Sistem çok yavaş bu gun bu is bitmez.sure uzatsinlar.
vatandas 5 yıl önce
nıye yogun sıstem yokne bankada ne vergı daıresınde sıstem yok sıra alıyosun 999 kısı var onunde dalga gecer gıbı
oluyor 5 yıl önce
Bankalardan da ödeme yapılabiliyor