banner851

banner955

İLK TOPLANTI ‘İMAR’LA

Düzce Belediyesi'nin şehirleşmede bel kemiği olan ve mülk satışları nedeniyle 'para kaynağı' olarak görülen İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nün personeli ile meclis salonunda düzenlenen toplantıda bir araya Başkan Dursun Ay, çalışma veriminin arttırılması talimatını verdi. Ayrıca Başkan Dursun Ay'ın yardımcılığından alarak eski görev yeri olan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'ne geri çektiği ve bir süre önce tayini İstanbul'a çıkan Mesude Özcan'a belediyeye katkıları dolayısıyla plaket takdim edildi.

Gündem 22.02.2018, 13:23 22.02.2018, 17:46
1475

Kurum içerisinde istişareyi yönetim politikasında üst sıraya koyan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, müdürlüklere yönelik toplantılara başladı. Bu kapsamda ilk toplantısını Düzce Belediyesi’nin en yoğun birimi olan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü personeli ile yapan Başkan Ay, personelin çalışma sistemi hakkında bilgi alarak vatandaş odaklı çalışma veriminin arttırılması talimatını verdi.

“Düzce’mizi modern kent planlaması çerçevesinde yeniden inşa ediyorlar”
Meclis salonundaki brifing toplantısında müdürlük birimleri ile personelin çalışma sistemi hakkında İmar ve Şehircilik Müdürü Hamit Erdoğan’dan bilgi alan Başkan Ay, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde çalışan personelin büyük öneme sahip olduğuna dikkat çekerek, “Müdürlüğümüz bünyesinde Düzce’mizi modern kent planlaması çerçevesinde yeniden inşa eden çalışma arkadaşlarıma verdikleri bilgiler için teşekkür ediyorum. Belediyemizin her biriminde olduğu gibi burada da özverili ve vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile işlemler devam ediyor. Bu toplantı ile müdürlük personelimizin; vatandaşlarımız, müteahhitlerimiz ve imarda işi olan herkesin taleplerini en hızlı şekilde yerine getirmesi için planlamalar ve istişareler yaptık. Düzce Belediyesi her zaman vatandaşlarımızın beklentileri doğrultusunda hareket etmeye özen göstermektedir, bu anlayış her birimimizde devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Eski Müdür Özcan’a Başkan’dan plaket
Öte yandan toplantıya Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden eski görev yeri olan İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne alınan ve daha sonra tayin istediği İstanbul Darülaceze Başkanlığı'na ataması yapılan Mesude Özcan da katıldı. Düzce Belediyesi’ne yaptığı katkılardan dolayı Özcan’a teşekkür ederek plaket takdim eden Başkan Dursun Ay “Kendisi Düzce’nin yeniden yapılandırılması ve şehirleşmesi konusunda önemli proje ve çalışmalara imza attı. Kendisine bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (30)
ofludan gerçek düzceliye 5 yıl önce
kardeş düzcede saysan kaçtane oflu çıkar korkak olsam oflu demem sen adını soyadını yaz ben seni hemen bulurum korkak değilsen tabi
gercek düzceliye cevap 5 yıl önce
korkak değilim bu bir senin arsan birilerine peşkeş cekilirse sende anlarsın şu an dava adliyede ama kimse adliyeyi dinlemiyor kafasına göre hareket ediyor söz konusu yer düzcenin göbeğinde çok merak edersen ispat ederim söz konusu yer bizim aile yeri peşkeş cekildi
KUTLU ALEMDAR MİMAR 5 yıl önce
ASIL OLAN DÜZCE MESUDE HANIMI HAK ETTİ Mİ ETMEDİ Mİ ?!?!?!
GÖRDÜM Kİ ELİNE SAZI ALAN ÇALMIŞ ÇİZMİŞ. YA MADEM BU KADAR ÇOK BİLİYORSUNUZ DA KANITINIZ DA VARMIŞ BURADAN YAZIP ÇİZMEYİN KENDİNİZİ DE YORMAYIN . ADLİYE KAPILARI AÇIK HERKESE.
AYIPTIR YAZIKTIR GÜNAHTIR HERKESİN ÇOLUĞU ÇOCUĞU VARDIR. HEPİMİZ DE ÖLECEĞİZ HESAP DA VERECEĞİZ.YANLIŞ YALAN YORUMLARI YAPMAYIN.VARSA KANITINIZ BUYUR ADLİYE ŞURADA. AMA SİZ BAŞKALARININ SİLAHŞÖRLÜĞÜNÜ YAPTIĞINIZ GAYET AÇIK VE NETTİR.
Can 5 yıl önce
Başkanlığı ancak rüyasında görebilecek bir insan harbiden Başkan olursa bırak plaketi madalyada takar...
Ali 5 yıl önce
Başkan çok memnunsan göndermeseydin!
kenan 5 yıl önce
mal varlığı araştırılsın.altından neler çıkacak bakalım.şu anda düzceden kaçıyor.
Tenakuz 5 yıl önce
Düzcenin şehircilik açısından gelişmişliğine bakıyorum bir de plakete !!!
HASAN 5 yıl önce
İmar ile ilgili yapılan plan tadilatları,satışlar,oluşturulan ve satılan parsellerle ilgili olarak müfettiş incelemesi gerekmezmi...??
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30
kapalı