banner851

banner614

İMAMIN SORUSU YANITSIZ KALDI!

Tartıştığı eşini benzin dökerek ateşe verdiği sırada kendisini de yakan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Düzceli Zekai Şengül, için Konuralp’te cenaze namazı kılındı. Az sayıda kişinin katıldığı cenazede imamın “Nasıl bildiriniz?” sorusunu yanıtsız kaldı.

banner619
Gündem 03.11.2016, 15:16 03.11.2016, 15:39
12387
İMAMIN SORUSU YANITSIZ KALDI!
Geçen 26 Ekim’de Antalya'nın Kemer ilçesinde tartıştığı eşinin üzerine benzin dökerek yaktığı sırada kendisi de yanan ve tedavi gördüğü hastanede ölen Düzce’nin Konuralp Mahallesi nüfusuna kayıtlı Zekai Şengül, Düzce’de toprağa verildi.
Şengül için Konuralp Merkez Camiinde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenazeye Şengül’ün az sayıda yakını katıldı. Cami cemaati tarafından kılınan cenaze namazında cenazeyi kıldıran imamın “Nasıl bildiriniz?” sorusunu yanıtsız kaldı.
Olay
Eşiyle tartıştıktan sonra dışarıya çıkan ve elinde bir şişe benzinle eve gelen Zekai Şengül (48), 9 yaşındaki kızlarını dışarıya çıkardıktan sonra dışarıya açılan tüm kapı ve pencereleri kapatıp 38 yaşındaki eşi Nursen Şengül’ün üzerine şişedeki benzini döktükten sonra ateşe vermişti. Nurşen Şengül alevler içinde kalırken, Zekai Şengül de üzerine sıçrayan benzinin tutuşmasıyla yanmıştı.
2 çocuk annesi kadının hastanede yaşam savaşı devam ediyor.
banner844
Yorumlar (8)
NUR.. 5 yıl önce
PEŞİNDEN NEFRETLE ANACAĞI Bİ EVLAT BIRAKTI
komsu 5 yıl önce
Allah sasitmasin yazik kazim amcaya
can toker 5 yıl önce
Allah'ın verdiği canı ondan başkasının alması çok fenadır ve yasaklanmıştır.
Aza 5 yıl önce
İbretlik bir olay Allahu taala son anda aklını almış ise hesabı ona göre olur nefsani duygular içinde yapmışsa hesap vahim ve çetin olur.yengemize geçmiş olsun Allah şifalar versin.
Mhtr 5 yıl önce
Aile ici şiddet aileyi ilgilendirir derken işte mal ortada.kadin evli yaaa artık kocanın kölesi.kendini bilmez densizin iki dudağından çıkan söz emir telakki...kocanin vurdugu yerden gül bitecek deli zırvaları..iste sonuç.artik kız çocuğunun ölene dek aklında kalan tek anı ana babasınin şizofren hastaligina tutulmuş gibi tartışmalari.Allah ıslah etsin.
derdiniz nedir? 5 yıl önce
Aile içinde yaşanan olay kendilerini ilgilendirir.Keşke olmasaydı.İmamın sorusu yanıtsız kalmadı.Olayı çarpıtıp sırf reyting için yazılmış bir başlık ve haber..İkiside iyi insanlardı.İnşAllah eşi hayata tutunur..
kasabalı 5 yıl önce
Şahsen eski günlerden tanırdım Allah son nefeste imandan kur-an dan ayırmasın yazık oldu babasını iyi tanırım rabbim hastanede yaşam savaşı veren eşine yardım etsin
Fırat 5 yıl önce
Kasabalı son nefes filan avuntu ,katilin son nefesi ne olacak ki ?