banner851

banner955

İNCELEME BAŞLATILDI

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Düzce’ye hediye dilen basketbol tesisinin içler acısı son durumuyla ilgili haber sonrası Düzce Valiliğinden açıklama geldi. Jet hızıyla harekete geçen Valilik, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü talimatlandırılıp, inceleme başlatıldığını duyurdu.

Gündem 23.08.2020, 12:50 23.08.2020, 15:32
4136
İNCELEME BAŞLATILDI

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Düzce’ye hediye edilen basketbol tesisinin sarhoşların ve madde bağımlılarının ortak buluşma yeri haline geldiği, camların ve kapıların kırıldığı ayrıca saha içinde de potalardan birinin kullanılamaz hale geldiği gündeme gelmişti.

Konu ile ilgili Düzce Valiliği, bir açıklama yayınlayarak inceleme başlattığını duyurdu.

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklama şu şekilde:

“Bu gün bazı basın yayın organlarında yer alan, “Bir an Önce başka alana taşınsın” ana başlıklı voleybol spor tesisi haberi ile ilgili, Valiliğimizce; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü  ve İl Emniyet Müdürlüğü talimatlandırılıp, inceleme başlatılmıştır.  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

İŞTE O HABERİMİZ

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (3)
Asabi 2 yıl önce
Bu tesis içinde bulunduğu mahallenin ortaokul çocukları ulusal çapta başarı elde edince hediye edilmişti. ancak milli takım antrenörlüğüne yükselen okul takım yöneticisi kendisine danışılmadan böyle bir tesis yapıldığı için kullanmadı. Ona da sorun!
Birisi 2 yıl önce
Sayın Valimizin bu konuda duyarlılık göstermesi gelecekte kendi çizgisinin doğru bir yolda olacagini gösteriyor. Teşekkürler Sn. Vali.
Terbiyesiz esnaf 2 yıl önce
Bu tesisi ihtiyacı olan bir yere değil de oraya kim yaptırma onayı verdiyse önce ondan baslanmali... biz tesis yapın deyince para yok diyorlar...
13
açık