banner851

banner614

İNCELEMEK İÇİN GELDİLER

Düzce Mehmet Akif İnan Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu'nun başarılı eğitim modeli Gerede'den gelen aralarında kaymakam ve ilçe milli eğitim müdürünün de bulunduğu heyet tarafından yerinde incelendi. Gerede heyetini Vali Ali Fidan karşıladı.

banner619
Gündem 14.08.2016, 10:59 14.08.2016, 11:08
1160
İNCELEMEK İÇİN GELDİLER

Gerede Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Gerede Kaymakamı Aslan Yurt, Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okul yöneticileri Düzce Mehmet Akif İnan Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu'nu incelemek için Düzce'ye geldi.

Vali Ali Fidan ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit de Düzce Mehmet Akif İnan Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu'na giderek misafirleri karşıladı. Akademik başarısı yüksek, sosyal yönleri gelişmiş, yıl kaybı yaşanmadan okul eğitimleri ile beraber hafız öğrencilerin yetiştirilmesi hedeflenen imam hatip ortaokulundaki çalışmaları yerinde görmek ve eğitim üzerine incelemeler yapmak üzere Düzce'ye gelen Gerede heyetine okul gezdirildi ve yürütülen eğitimlerle ilgili bilgiler verildi. Okul yöneticileri eşliğinde 60 öğrencinin yer aldığı ziyarette okul bünyesinde bulunan Robot Atölyesi ve Zeka Oyunları Atölyesi gezildi. Ziyarette Mehmet Akif İnan Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinden de brifing alan Vali Ali Fidan, gelen öğrencilere hediyeler vererek eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Haber; C. ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
Keşke 5 yıl önce
Keşke belediyeleri de valiliğe bağlasalar. Sayın valimiz ve kamu çalışanları iyi ki varsınız. Siz de olmasanız vali yardımcılarının hepsinin soyadı keleş olurdu herhalde