banner851

banner614

İNÖNÜ PARKI 10 YIL DAHA ONUN!

banner619

AK Partili belediye meclis üyelerinin İnönü Parkı’nın 10 yıllığına yeniden mevcut müsteciri AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Cahit Aydın’a verilmesi için sunduğu önerge oy çokluğuyla kabul edildi. Aydın’ın İnönü Parkı için Düzce Belediyesi’ne ödeyeceği kira bedeli hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

banner846
Gündem 15.07.2016, 10:56 15.07.2016, 10:57
3067
İNÖNÜ PARKI 10 YIL DAHA ONUN!
banner844
banner785
AK Partili Meclis üyelerinin Düzce Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşiminde İnönü Parkı’nın yeniden mevcut müsteciri olan AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Cahit Aydın’a verilmesi yönünde meclise sunduğu ve tartışmaları beraberinde getiren önerge, dün akşam gerçekleşen Düzce Belediye Meclisi Temmuz ayı 2.Birleşiminde karara bağlandı.

Parkı mevcut müstecire verilmesi yönünde yapılan oylamada MHP’li meclis üyeleri hayır oyu verirken AK Partili meclis üyelerinin tamamı evet oyu verdi. İnönü Parkı oylama sonucunda oy çokluğu ile 10 yıl süreyle mevcut müstecir olan AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Cahit Aydın’a verildi. Aydın’ın İnönü Parkı için Düzce Belediyesi’ne ödeyeceği kira bedeli hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

İnönü Parkı’nın mevcut müstecire verilmesi talebi Düzce Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu’ndan yapılan görüşmede oy çokluğuyla reddedilmişti. 3’ü Ak Partili 2’si MHP’li olmak üzere 5 üyeden oluşan komisyonun 2 Ak Partili üyesi toplantıya katılmamıştı. Talebin karara bağlanması için oylamanın yapıldığı Temmuz ayı 2.Birleşiminde meclise başkanlık yapan Belediye Başkanı Vekili Salih Keskinli, talebi oylamaya sundu. Talep 6 ret oya karşın 16 kabulle meclisten geçmiş oldu. 

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (30)
Düzceli 5 yıl önce
Ey zavallı meclis üyeleri neden keleş yok mecliste çünkü size kalacak vebali keleş Düzceyi terk edecek sizler havadaki parmaklarınızla anılacaksınız şehirde nasıl gezeceksiniz.İrfan DURSUN,Özcan DEMİRBAŞ eski meclis üyesi başkan yardımcıları istifa ettiler delikanlı gibi alnı ak geziyorlar DÜZCEde sizleri düşünemiyorum,yanlışa yanlış deyin,doğruya doğru.
E.ç 5 yıl önce
Sıkıntı yok tulum çıkarttırırken aklınız neredeydi?
kızgın 5 yıl önce
Böyle bişey yok arkadaş. Parti kendi adamina duzceyi veriyor resmen. Bence sokak otoparklarinida parti uzerine yapsinlar. Oy verdigim bi partide bu kadar bozulma gormek beni kizdiriyor.
KAMUOYU ADINA SORUYORUM 5 yıl önce
YİMPAŞIN ARKASINDAKİ METRUK BİNA AYLIK 185000 TL YE KİRALANAÇAK DÜZCENİN MERKEZİNDEKİ İNÖNÜ PAKINININ AYLIK KİRASI NE KADARDIR MADEM KİRALANIYOR UCUZ VERİLMESİN AYLIK EN AZ 200 BİN TL KİRA ALINMALI BU İNÖNÜ PARKININ AYLIK VE YILLIK KİRA BEDELİNİ KAMUOYU NA DUYURULMALIDIR
cengaver 5 yıl önce
YAZIKLAR OLSUN GENE AYNI KİŞİYE VERDİNİZ TAM FİYASKO
asker 5 yıl önce
öyle verdik gittik mühür bizde demeyle olmuyor bu işler sayın belediye meclis üyeleri bu olay yarından itibaren ulusal yayın organı yüksek tirajlı gazetelere ve görsel basın televizyon medyasına taşınacak mehmet keleş insanları enayi aptal yerine koyma biz bu işlerin senden kaynaklandığını çok iyi biliyoruz.belediyeye ait bir yer ihale edilmeden verilmez. ihale olsaydı daha iyi olurdu.
Ömer düzceli 5 yıl önce
Yakışır Cahit abi me yılar öncesi o parkı tinercilerden hapcılardan ayyaşlardan nasıl temizlediğini ben iyi bilirim etrafındaki evlerden kimseler parka cocuklarını eşlerini yolluyamıyordu bunları ben iyi biliyorum helal olsun ALLAH ondan ve onun gibilerinden de razı olsun
nsm 5 yıl önce
ne yani, akp orhanizasyonunun sasacagini mi saniyordunuz? onlarin takdir ettigim tek yönü de bu iste: hazir milleti uyutmusken sonuna kadar talan. hayirli isler. hüllooog.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı