banner851

banner614

İNÖNÜ PARKI İHALEYE ÇIKIYOR

Düzce Belediyesi Ocak Ayı 2.Birleşimi’nde aralarında İnönü Parkı’nın da bulunduğu Düzce Belediyesi’ne ait 56 taşınmazla ilgili karar verildi. Taşınmazların kiralama ihalesine ilişkin meclis tarafından alınan karar ile yetki, belediye encümenine verildi.

banner619
Gündem 12.01.2018, 23:23 14.01.2018, 11:30
3472

2016 yılının Temmuz ayında düzenlenen Düzce Belediye Meclisi Toplantıları 2. Birleşimi'nde AK Partili belediye meclis üyelerinin önergesi ile AK Partili İl Genel Meclis Üyesi Cahit Aydın'ın 10 yıllığına yeniden işletme hakkı kazandığı İnönü Parkı incelemeye takılmış, müfettişler ihale verilmesi ile gereken İnönü Parkı’nın kira süresinin mevzuata aykırı olarak uzatıldığını tespit etmişti.

Mahkemeye taşınmasının ardından hukuki süreç sonunda ihaleye çıkarılması için önünde herhangi bir engelin bulunmadığı İnönü Parkı ve Düzce Belediyesi’ne ait 55 taşınmaz ile ilgili karar verildi.

Düzce Belediyesi Ocak Ayı 2.Birleşimi’nde görüşülen en önemli konulardan biri taşınmazların kiralama ihalesi hakkında belediye encümenine yetki verilmesi oldu.

Düzce Belediyesi’ne 30 hal tesisi, 12 mezbaha işyeri, 2 büfe, 4 park, 1 sosyal tesis, 1 terminal, 1 garaj, 1 otopark, 2 dükkan, 1 lokanta ve 1 arsa olmak üzere 56 taşınmazın kiralama ihalesi ile ilgili encümene yetki verildi.
Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (21)
Vatandaş 2 4 yıl önce
Coğu yerlerde bu tip yerleri belediye çalıştırıyor fiatlar uçuk olmuyor her kesimyararlanıyor ama çay 2 tl olursa oraya kim geliyor ya işi iyi olan yada arkadaşlnı getiren geçler oluyor aile yeri olmalı bu tip yerler ilgililere duyrulur
park yan 4 yıl önce
arkadaşım sahibi önemli değil ama biz bu semtte oturuyoruz ve cenazemiz oluyor düğünümüz oluyor ama kimsenin umrunda değil.canlı müzik sonuna kadar açık el insaf
.c
vatandas 4 yıl önce
neden ihaleye cikardinizki zaten bir insan Girsinde nasip kiminse o alsin ahaaaaa akp degil biz t.erdogana atiliyor oylar herkes masAllah cebe
Has Düzceli 8181 4 yıl önce
Darısı 15 Temmuz parkındaki büfe ve kafeye
nsm 4 yıl önce
alacaklar coktaaaaan belirlenmistir. ak ve bahceli hayrani mhp'li arkadaslara hayirli olsun. her hizmet(!)in bir karsiligi olmali degil mi?
Yorum 4 yıl önce
Paraya gore değilde halk yararına hizmet verebilecek güzel projeleri olan güzel düzgün işletmecilere kiralansinlar
Vatandaş 2 4 yıl önce
Budumlardan reisin haberi yok o altta neler oluyor bilmiyor onu haberdar etmekte yarar var
Vatandaş 2 4 yıl önce
Inönü parkı cahit veya verirse kaybeden kimolur bilmem ama kazanan cavit bey olur akıllı omalıdı bu sürecin içindekiler nezaman cahit adı geçse medyada birsürü kötü yorum okuyoruz demekkiki bucahit beyin çok büyük zazarı var bu teşkilata
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın