banner614

İRTİBAT BÜROLARI AÇILDI

banner619

24 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçimlerden sonra kullanılacak bürolarının da açılışları devam ediyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milletvekili Adayları Ayşe Keşir ve Numan Çabuk’un irtibat bürolarının açılışını gerçekleştirdi.

banner846
Gündem 18.06.2018, 14:04 18.06.2018, 18:23
937
banner844

Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerine az bir süre kala partilerin seçim çalışmaları da devam ediyor. Bu kapsamda ramazan ayında gece gündüz demeden çalışan Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanı Faruk Özlü, milletvekillerinin ihalkla bir araya gelebilecekleri irtibat bürolarının açılışlarını gerçekleştirdi.

Milletvekili adayları Ayşe Keşir ve Numan Çabuk’un İstanbul Caddesi ile Çoban mevkiinde bulunan bürolarının açılışı Bakan Özlü tarafından gerçekleştirildi. Açılışa Belediye Başkanı Dursun Ay ile birlikte parti teşkilatından isimler de katıldı.


Bakan Özlü, açılı sırasında yaptığı açıklamada milletvekillerinin haftanın dört günü Ankara’da üç günü ise memleketlerinde olacaklarını belirterek, bu üç günün cuma, cumartesi ve Pazar ya da pazartesi olacağını sözlerine ekledi. Özlü, irtibat bürolarının milletvekillerinin olmadığı günlerde de açık olacağını dile getirdi.

Bakan Özlü’nün açılışların ardından parti üyeleri ve vatandaşlarla yaptığı samimi sohbet gözlenirken Özlü’nün her fırsatta halkla bir araya gelerek vatandaşın sorunlarını dinlemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Haber;  M AYDIN

Yorumlar (8)
akp ye oy yok 3 yıl önce
10 adımda bir standınızdan gına geldi..bu ne gürültü kirliliği..size oy yok..
Apsuva 3 yıl önce
Nasıl olucakmış 3 gün Düzce demi olucaklarmış gülmekten ölücem 16 yıldır nerdesiniz burda olucaksınızda ne yapıcaksınız resmen kafa buluyorlar bizimle
DÜZCE61 3 yıl önce
VALLAHİ BİİLAHİ 16 YILDIR VERDİĞİMİZ OYLARA ÜZÜLÜYOR REİSE DEVAM AK PARTİYE TAMAM..YETER DA ARTIK 3-0 DEĞİL 1+1+1 İSTİYORUM...
Sanayici 3 yıl önce
Bu boş işleri bırakın gidin de her yağmurda denize dönüşen sanayi sitesine bir alt yapı yapımda görelim böyle boş işlerde gövde gösterisi yapmayın seçimde biz size yapacağız Gösteriyi artik ailem ve cevremden siz ve sizin gibi akp lilere oy
akpartinin farkı 3 yıl önce
eskiden hükümetten yol,hastane,fabrika isterlerdi.şimdi var.ama vatandaş kardüz,efteni kaplıcası nooldu diyor.millet artık keyfi için hesap sorar hale gelmiş.açız diyenler,kayak yabcaz,saunada keyf yapcas diyor.büyüksün be akp.
mazot kaçaksısı kim? 3 yıl önce
16 yıldır derdimize çare olamadınız. Sürekli dini kullanarak vatandaşı daha ne kadar oyalayabileceksiniz? İşsizlik, fukaralık artmış, ekonomi ,üretim bitmiş.Artık TAMAM...
Memet 3 yıl önce
Benden oy yok size bide şu yerli arabadan bahsetmeyin piskoluğum bozuldu 10 senedir söyleye söyleye kafamı şişirdiniz
eskilere veto 3 yıl önce
seçimden sonra ararız meşgul bırakın bu işleri millet gözünü açtı
25°
parçalı az bulutlu