banner851

banner955

İŞÇİLER YARA ALMADAN KURTULDU

Bolu Belediyesi tarafından yaptırılan yöresel ürünler pazarı inşaatının bir kısmında çökme meydana geldi. Çökmenin yaşandığı alandan uzaklaşan işçiler, olaydan yara almadan kurtuldu

Gündem 14.05.2022, 14:34 15.05.2022, 15:01
15448

Kılıçarslan Mahallesi'nde geçen yıl eylül ayında temeli atılan ve yapımı devam eden yöresel ürünler pazarı inşaatının bir kısmı çöktü.

Çökmenin yaşandığı alandan uzaklaşan işçiler, olaydan yara almadan kurtuldu. Çökme nedeniyle inşaatın bir kısmı zarar gördü.

Yüklenici firma yetkilisi Nadir Gürkan Yetkin, basın mensuplarına, projenin ikinci kısmına geçtiklerini belirterek, "Ters kirişlerin betonunu atıp emniyete almak istiyorduk. O esnada iki kolonun olduğu kısmın birleşim noktalarındaki döşeme normal kolondan sıyrılıp aşağı indi." diye konuştu.

Kimsenin yaralanmamasının sevindirici olduğunu dile getiren Yetkin, "Bölgeyi temizledikten sonra teknik arkadaşlarla istişare edip projeye nasıl devam edeceğimize karar vereceğiz. Hatanın tespiti için bilirkişiler talep edeceğiz." dedi. (AA)

banner844
Yorumlar (3)
gürcüü 7 ay önce
geçmiş olsun... bu olay düzce de olsaydı bolu belediye başkanı hemen kötüleyerek şov konuşmasını yapmaya çalışırdı. bakalım buna ne kılıf bulacaklar...
Düzceli 7 ay önce
Yakında belediyemizde böyle pazaryeri yapacak. Ihale ile verilen ucuz inşaat sonucu böyle olur ancak
Kunter 7 ay önce
Yazık milletin parasına çöpe gitti
Yeni Sayımız