banner851

banner614

"İŞİMİZ OLDUKÇA ZOR"

Küresel Gazeteciler Konseyi Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Her türlü zorluğa rağmen Düzcemiz’in değerli gazetecilerinin ülkemize ve ilimize hizmet etmeye devam edeceklerine hiçbir kuşkum yok." ifadesini kullandı.

banner619
Gündem 08.01.2020, 12:11 08.01.2020, 15:13
1068

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Ekim 2019 tarihinde onayladığı karar ile kurulan ve kısa sürede illerde teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK)'nin Düzce İl Temsilcisi olarak atanan Fatih Melih Maradit, ilk basın bildirisini 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için yayımladı.

Küresel Gazeteciler Konseyi Düzce İl Temsilcisi Fatih Melih Maradit, mesajında şu ifadelere ver verdi:
"Bir fotoğraf karesi, kısa bir görüntü ve bir-iki satırlık bilgi için saatlerce en doğru anı bekleyen, en zor şartlarda görevini eksiksiz yerine getirebilmek için var gücüyle çalışıp çabalarken, ayakta kalma mücadelesini de sürdürmeye çalışan Düzcemiz’in değerli basın mensupları.. Biliyorum; işimiz oldukça zor... Her türlü zorluğa rağmen Düzcemiz’in değerli gazetecilerinin her zamanki gibi yine; bir satır haberin birçok hayata umut olabileceğini de unutmadan, ülkemize ve ilimize hizmet etmeye devam edeceklerine hiçbir kuşkum yok. Yolumuz açık olsun... 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüz kutlu olsun.."


 
banner844
Yorumlar (1)
Vatandas 2 yıl önce
Şimdi o karelere iyi bakin o zor şart ve zaman dediginiz bir kare fotoğrafa neler gidiyor.bu kadar bilin her kamera fotoğraf karesi insan hayatını bitiriyor kanıtlanmış ve ispatlanmıştır.