banner851

banner614

İSRAİL PROTESTO EDİLDİ

Düzce’de 130 sivil toplum örgütü ve siyasi partiler bir araya gelerek İsrail’in Mescid-i Aksa’ya ve Filistinlilere yönelik saldırıları protesto etti.

banner619
Gündem 18.05.2021, 22:25 20.05.2021, 16:28
735

İsrail’in Filistinlilere yönelik saldırılarını protesto etmek için Düzce’deki STK’lar ve siyasi partiler harekete geçti. 130 STK ve siyasi parti akşam saatlerinde Türkiye genelinde düzenlenen araç konvoyuna katıldı. Yüzlerce Düzcelinin katıldığı konvoy sağanak yağışa rağmen yapılırken, vatandaşlar araçlarına Filistin ve Türkiye bayraklarını taktı, İsrail protesto edildi.

STK temsilcisi Osman Altundal, “Terör örgütü İsrail, 1948 yılından itibaren sistemli olarak devam ettirdiği saldırı ve katliamlarında; Filistinli kardeşlerimizi şehit etmeye, evlerinden ve topraklarından çıkarmaya, masum insanları tutuklamaya, tecavüz, küstahlık ve şımarıklığına Dünya kamuoyunun gözü önünde devam etmektedir. Terör örgütü İsrail’in mübarek Ramazan ayında başlattığı ve Ramazan Bayramı’nda devam ettirdiği saldırılarda 200’e yakın Filistinli kardeşimiz şehit oldu.

Binlerce Filistinli kardeşimiz yaralandı. Şehit olanların 60’ı çocuk yaşta Filistinli kardeşlerimiz. Kundaktaki bebeklerden, sokakta oynama çağına gelmiş çocuklara, delikanlı genç kardeşlerimizden, hamile annelere, genç yaşlı demeden Filistinli kardeşlerimiz şehit düşmüştür.

İşbirlikçi Amerika ve Avrupa başta olmak üzere Siyonizm’in kölesi olmuş ülkeler ise gerçeği görmeme hususunda bizleri şaşırtmamaktadırlar. Bu devletler kurulduğu günden bu yana batılın yanında yer olmaya devam etmişler, katliamlara ortak olmuşlar ve yaşananlara sessiz kalmışlardır.

Birleşmiş Milletler, NATO, ABD ve Avrupa Birliği, Terörist İsrail’in her sapkınlığına el altından ya da açıktan destek olmaktadır. Bu kuruluşların İslam alemine ve insanlığa zerre kadar faydası yoktur. Kuruluş amaçları Terörist İsrail’i yaşatmak ve İsrail’in terör örgütü olarak dünyaya hükmetmesine zemin hazırlamaktadır. Bu işbirlikçi Siyonist örgütlere karşı bir an önce İslam Birliği’nin kurulması gerekmektedir. Bunun yanında ülkemizde yer alan ABD’nin ve Siyonist yapıların İncirlik ve Kürecik başta olmak üzere üstlerinin bir an önce kapatılması gerekmektedir” diye konuştu. (İHA)

banner844
Yorumlar (9)
aybarss 4 ay önce
arap ırkdaşları burda nargile peşinde üreme peşinde..Gram sallamıyolar..Gönderin gitsinler..Arapseviciler baylar bayanlarla beraber yAllah..Araplar Türkler için şehitleri için kaç kere kınama yapmışlar kaç kere pretosto yapmışlar..Nefretlik geldi bu arap g.. kıllndan
yavuz0881 e cvp. 4 ay önce
yAllah tutanmı var seni arap sevici..Haydeee yAllah
kartal 4 ay önce
filistini bombalayan ucaklarin yakitini temin edeni de kinamislar mi? bence kinayamazlar. cünkü cogu ikiyüzlüler.
çArşı 4 ay önce
Biz şampiyonluk kutlıcaz araç konvoyuna müsade edilmedi korona dolasıyla. Kendileri Filistin için konvoy yapıyor. Herşeyiniz adaletsiz herşeyiniz sahte.
cumayeri 4 ay önce
DOĞU TÜRKİSTANDA OLUNCA, NEREDEYDİNİZ ULAN
luizao 4 ay önce
Devlet buyukleri birsey yapmiyor ki hep guzel gorunmek icin oy getirisi icin kinamalar yapiliyor dunya izliyor..Siz konvoy yapsaniz ne olur ...siyaset bir meslektir.
YAVUZ0881 4 ay önce
Protesto edeceğimize yada söylemden başka bir icrat yapmayan bir toplum olduk bizim elimiz armut topluyor herhalde bizi tutanmı var neden gitmiyoruz israilin canına okumaya
Düzceli 4 ay önce
Kanka siz burada kornaya bastınız ya vAllahi billahi israil kahroldu ya. Yerin dibine girdiler utançlarından aa Türkiye'de Düzce diye bir şehir varmış konvoy kurup korna basmışlar vah ya biz nasıl devam edeceğiz yolumuza demişler tebrik ediyorum sizleri.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın