banner615

banner614

banner701

İSRAİL’İN FİLİSTİN’E SALDIRILARI KINANDI

banner619

Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi İsrail'in Gazze'deki saldırıları protesto etti. Bugün Cuma namazından sonra Cedidiye Camii önünde toplanan dernek üyeleri bir basın açıklaması yaptı.

Gündem 15.11.2019, 15:33 15.11.2019, 17:36
501
banner785

Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi Başkanı Hasan Karaman  Cuma namazı sonrası yaptığı basın açıklamasında, Müslüman olsun ya da olmasın tüm insanların dünyada daha kolay ve daha güzel bir yaşam sürme hakkı olduğuna inandıklarını söyledi. 


Bir ırkın diğerinden üstün ve ayrıcalıklı olduğu tezi üzerine kurulan hiç bir ideolojinin insanlığa saadet getiremeyeceğini ifade eden Karaman, tüm insanlık için değil de sadece bir aile ya da kavim için yaşamı kolaylaştırmayı düşünenlerin geri kalan insanlar için dünyayı cehenneme çevirebildiğini kaydetti.


İsrail'in hamasete karşı bağışıklığının olduğunu belirten Karaman, yapılması gerekenin her platformda Filistin halkına ve Filistin mücadelesine destek vermeye devam etmek olduğunu aktardı.  
 

Yorumlar (17)
Yorumcu 1 yıl önce
Kibrisi taninayan,suriyeye girp teroristlerle catistik diye bizi kinayan filiatinmi.Bizim kadar salak millet yoktur.Neyardimi ulan.bize kim yardim edecek.Baslarim filistininize
Araplaşmayacağız 1 yıl önce
Bırakın şu dönek arapları. Yüzünüzü batıya ve Türk kardeşlerimize çevirin. Atatürk'ün fikirlerinin ne kadar doğru olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Araplaşmayacağız.
hamza 1 yıl önce
filistininde cok umrundaydiniz turun turkten baska dostu yok ne arabi filistini suriyelisi hepsi fasafiso
çizgi 1 yıl önce
arap hayranları size sesleniyorum,ingilizlere yenilen osmanlı ordusu arapların yardımı ile yenilmiştir.araplar dedelerimizin karınlarını kesip"acaba değerli birşey yutmuşmudur"diye bakan millet
Alperen 1 yıl önce
Barış Pınarı Harekatını kınayan bir Topluluğa Bundan Sonra Güle Güle benim için yok hükmündedir Filistin...
Yiyemeyeceğin muzu soyma 1 yıl önce
deterjandan kılavyeye kadar al kullan sonra açıklama yap kolaymış sanki filistin çokta umurunuzda yarım asırdır bela oldu tatige filistin israil yetti be yiyin birbirinizi bizee ne bizde laf çok birlik yokken
Baris pinari harekatina 1 yıl önce
Karsi bize tavir koyan filistinmi? Once sen ulkenin dertleri icin ugras sende biliyosun dogruyu ama tasmani tutanlar beyninide kontrol ediyor neden mi? Çünkü sen kanalizasyon ürünüsün de ondan mal.
Ali 1 yıl önce
İsrail bizi Suriye'ye girdik diye kınasın.Biz onlara destekmi verelim.Araplar kurtarsın onları.Bizim TÜRK MİLLETİN'den başka dostumuz kardeşimiz yok.
esnaf 1 yıl önce
sen önce tarihi oku orası israil değil filistin biz destek verecez tabiki türk milleti muhtaç olan herkeze yardım eder araplara kaldıysalar yandılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu