banner851

banner614

İŞTE DÜZCE’DE Kİ SON DURUM

Koronavirüs salgınında Düzce’de vaka sayısı düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda tamamen kontrolden çıkan vaka sayısındaki bu düşüşün, alınan tedbirler ışığında devam etmesi bekleniyor. Yetkililer, düşen vaka sayıları nedeniyle vatandaşların rehavete kapılmamaları maske, sosyal mesafe, hijyen kuralları başta olmak üzere alınan tüm tedbir ve kurallara uymaları konusunda uyarılarını sürdürüyor.

banner619
Gündem 21.01.2021, 10:38
5992
İŞTE DÜZCE’DE Kİ SON DURUM

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgınında tehdit devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda, tamamen kontrolden çıkan ve günde 300-400 vakanın tespit edildiği Düzce’de, alınan tedbirler sayesinde vaka sayısındaki düşüşler devam ediyor.

Düzce’de bugün itibari ile toplam vaka sayısı 27 bine ulaşırken, toplam iyileşen sayısı ise 26 bin 500’ü buldu. Düzce’de şuan 500 aktif vakanın olduğu öğrenilirken, salgın hastalığa bağlı ölenlerin sayısı ise 129 kişi olarak kayıtlara geçti.

Düzce’de düşen vaka sayısı nedeniyle, yetkililer vatandaşların rehavete kapılmamaları maske, sosyal mesafe, hijyen kuralları başta olmak üzere alınan tüm tedbir ve kurallara uymaları konusunda ki uyarılarına devam ediyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)